سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱

چند خطی پرگلایه از نمایندگان مجلس

‍ جواد نجاتی✍

عزیزان مطلب رو حتما بخوانید:

????

#بدون تعارف چند خطی پر از گلایه و کنایه به نمایندگان محترم و کاندیداهایی که برای مجلس ثبت نام کرده اند مینویسم،امیدوارم که از صراحت قلم و حرف دل جامعه گوش شکسته های کرمانشاه ناراحت نشوند.

#ازاین عزیزان خواهش میکنم سمت سالن های کشتی و ورزشکاران و پیشکسوتان و دلسوزان واقعی کشتی نروند چون دست یاری به کسی نخواهند داد مگر اینکه مردانه پای وعده های خود باشند و ما بعد از انتخاب و پیروزی پیگیر صحبت های این عزیزان هستیم.

#تا انتخابات نزدیک میشود سیلی از شعارها و دیدارها اتفاق می افتد و سالن ها پر میشوند از آدم های شیک و اتو کشیده که چه وعده های زیبایی به جوانان دل خسته و زحمتکش دیارم نمیدهند و همین که اسبشان زین میشود و به مجلس راه پیدا میکنند . وعدهای پوشالیشان که هیچ،برای دلخوشی هم شده حتی به سالن های کشتی برنمیگردند تشکری کنند!

#انتخابات های سلیقه ای وتغییرات در سیستم مدیریت ورزش و هیئت ها شروع میشود و اطرافیانشان را بر مسند های مختلف مینشانند و جوانان تحصیلکرده و قهرمان های زجر کشیده باز با حسرت باید شاهد درجا زدن و کارشکنی هاو بی خیالی مسئولین باشند!

#من از رشته خودم می گویم که درحال حاضر ده ها قهرمان تحصیلکرده و لایق داریم که آماده خدمت و نو آوری هستند و کمک به این حال خراب و کسل کشتی در تمام رده ها ولی گوشه نشینند ، نمایندگان عزیز کی باید کارها را به مدیران لایق سپرد؟ کی باید دست قهرمان های این دیار را گرفت؟

#باید چند تایی از عزیزانی که شناخت کامل دارم را نام ببرم که بدانند امثال من بیادشان هستیم و برای مظلومیتشان دلخور و سر افکنده ایم ؛دکتر پیمان گلمحمدی ، دکتر ماشالله حسینی ، دکتر کامبیز مرادی ، دکتر صابر زرافشانی ، کارشناس های ارشد در رشته های مختلف : احسان امینی ، سعید امیری ، ایشالله حسینی ، بیژن زینی فر و … ده ها تن از عزیزان دیگر ، آیا قهرمانی که از سکوهای مختلف داخلی و بین المللی بالا رفته و استخوانی شکسته در این راه و انواع آموزش های مختلف را دیده است و هزینه های زیادی برای او شده است و در کنارش مدارج عالیه و علم روز ورزش را کسب کرده است نباید بر مسند های ورزش این دیار باشد؟!

#تنها راه پیشرفت و آمدن بهار به ورزش و باغ خشک شده کشتی سپردن سکانهای مدیریت به امثال این عزیزان می باشد

#نکته؛ اگر کاندیدی سمت سالن ها بیاید ما تضمین از اومی خواهیم برای وعده ها و شعارهایش و رسانه ای می کنیم صحبت ها و قول های اورا و بعد از موفقیتش و حتما از او تغییرات و تحقق وعده هایش را می خواهیم .

لینک صفحه پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه در اینستاگرام:

koshtikermanshah

آدرس سایت پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

http:// www.koshti-kermanshah.com/

آیدی کانال تلگرامی پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

koshti_kermanshah

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در شنبه, 10 اسفند 1398 ساعت 11:07 ق.ظ