جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

چند خطی حرف حساب:

چند خطی حرف حساب:

‍ جوادنجاتی✍:

دوستان و همراهان عزیز هرکس نظر و عقیده ای دارد که قابل احترام است ، ولی در بحث کشتی کرمانشاه یا فدراسیون کشتی باید نگاه حرفه ای داشته باشیم ، از انصاف به دور است اگر زحمات علیرضا دبیر را اینگونه با بی مهری و نگاه‌ شخصی نقد کنیم .

اگر نزدیکترین سفر ایشان را به استان کردستان ببینید تمام‌جامعه گوش شکسته گان این دیار از این سفر پر بار راضی و خشنود هستند و کلی هم آورده مالی و اتفاق خوب برای کشتی کردستان افتاده و برنامه ریزی های خوبی هم برای اینده شده است اینها نتیجه این است یک مدیر وقتی جوان و با انگیزه باشد از تمام وجودش مایه میگذارد و در این دوران رکود و سیاه این بیماری منحوس با نظارت دقیق و حرکت جهادی به تمام نقاط کشور زیر مجموعه های خود را به تکاپو و کار وا میدارد.

همراهان عزیزم تنها راه نجات ورزش استان کرمانشاه خصوصا رشته کشتی این است که در راس هرم اداره ورزش و جوانان مدیری جوان و جهادی و متخصص باشد که این شور و حرکت را به تمام هیئت های زیر مجموعه اش انتقال دهد و از تک تک مسئولین و معاونینش گزارش های کوتاه مدت و بلند مدت کار های انجام شده را بخواهد.

خیلی از دوستان از من خواسته اند به عنوان کوچکترین عضو از جامعه بزرگ کشتی استان کرمانشاه نظر خودرا شفاف در مورد انتخابات هیئت کشتی بگویم ، اگر دنبال کننده مطالب این حقیر بوده باشید سالهاست جز حقیقت چیزی ننوشته و جز پیشرفت کشتی دیارمان دردی نداشته ام در اینجا هم به اطلاع تمام عزیزان میرسانم با تمام احترام به پیشکسوتان عزیز باید انقلابی در کشتی کرمانشاه به پا شود و این مهم هم جز با نیروی جوان و پر انرژی و متخصصی اتفاق نخواهد افتاد.

امسال رای دهندگان رسالت سختی دارند یا تاریخ ساز میشوند و در دل و ذهن همه ما نام نیکی از آنها خواهد ماند و یا بازهم سنتی و از روی تعصب انتخاب خواهند کرد و ….

در هر صورت اسم تک تک رای دهندگان را اطلاع رسانی میکنم که در دفتر خاطرات این استان بماند و نوع نگاه یک جامعه به این عزیزان فقط به رای و انتخاب خودشان بستگی خواهد داشت .

کشتی کرمانشاه را_دریا بیم

جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 4:58 ب.ظ