چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

چند خطی تحلیل کشتی کرمانشاه:

چند خطی تحلیل کشتی کرمانشاه:
‍ جوادنجاتی✍️:چند خطی تحلیل در مورد اوضاع فعلی کشتی کرمانشاه ؛ امیدوارم مدیران و مسئولین اداره ورزش و هیئت کشتی با دید منفی و دشمنی این مطالب را نخوانند چون همه ما دنبال پیشرفت و برگشتن غرور از دست رفته به کشتی کرمانشاه هستیم و این ها فقط چند خطی درد دل از یک عاشق کشتی است:
همراهان عزیز متأسفانه در دودهه گذشته ما از نظر کیفى و کمى در کشتى دچار لغزش هایی شدیم که الان در این سکون تلخ در تمام رده ها گرفتاریم و از معیارهاى واقعى خیلی دور مانده ایم ، متاسفانه نه تنها افت شدید در مربیان می بینیم ، داوران ما هم ضعیف شده اند و کشتى گیران ما در بدترین وضعیت ممکن از لحاظ خودباوری و بار فنی با شرایط دشواری رو برو هستند .
(متاسفانه در این چند مسابقه استانی که برگزار شد فقر فنون و جنگندگی و‌جسارت در تمام کشتی گیران دیارمان مشهود بود )
در حال حاضر کشتى کرمانشاه در رده های پایه بدون پشتوانه است و در این سالهای اخیر فقط به چند کشتى گیر اتکا کرده و با آنها عناوینی کسب کرده ایم و دلخوش به این عناوین هستیم ! حالا ما چهار یا پنج نماینده در کشتى داریم که در تیم ملى و اردوها هم مهره فیکس نیستند این نوع حرکت که من در حال حاضر از مدیران کشتى میبینم حاصلش مثل خرید بلیط بخت آزمایى است که در آخر پوچ است .
فراموش نکنیم در سالهای نه چندان دور ما افضلی ها و امینى ها و امیری ها و … را داشتیم که هم فنى تر بودند هم جسور و نترس و با استعداد ولی در دنیای نامرد قهرمانی و مافیای کشتی به چه سرنوشتی دچار شدند؟ آیا به جایگاه واقعى که لیاقتش را داشتند رسیدند؟ مسئولین محترم هیئت کشتی اگر ما در همین مسیر دو دهه گذشته قدم برداریم و روال به همین صورت ادامه داشته باشد پیشرفتى حاصل نخواهد شد و همین چند نماینده کشتی دیار پهلوانان هم به زودى قبل از اینکه به جایگاه دلچسبى برسند از گردونه خارج میشوند و رکودی تاریخی کشتی کرمانشاه را ضربه فنی همیشگی خواهد کرد…
فعلا بهترین راهکار ما این است تمام تمرکز خود را بر روی رده های پایه و استعداد یابی گلخانه ای بگذاریم و دانش مربیان خود را به روز کنیم و در مرحله بعد به صورت ویژه کشتی در شهرستان ها رسیدگی و حمایت شوند که به امید خدا شاهد شکوفایی و حرکت رو به جلو در سالهای پیش رو باشیم …

کشتی کرمانشاه را _ دریابیم ….

جواد نجاتی✍:
لینک صفحه پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه در اینستاگرام:
paygahe_takhasosi_koshti
کانال پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :
koshti_kermanshah

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در سه شنبه, 26 بهمن 1400 ساعت 4:13 ب.ظ