جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

چندخطی حرف دل

چندخطی حرف دل

‍ جوادنجاتی✍:

در این چند روز درگیر خیلی از حواشی بودم وبرآن شدم باز این مطلب گذشته ام را برای همراهانم بگذارم ، چون تمام دغدغه من جوانگرایی در اداره ورزش و جوانان که قلب تپنده ورزش این دیار می باشد. است و تا روزی که زنده ام پای تمام مطالب و باورها و تعصباتم نسبت به جوانان و قهرمان های دیارم میمانم .

به عنوان عضوی کوچک از جامعه بزرگ ورزش استان کرمانشاه از استانداران و نمایندگان استان مازندران و همدان تشکر میکنم و به احترامشان می ایستم که دو جوان تحصیلکرده متخصص و خاک تشک خورده دکتر حمید صیفی و دکتر حسن رنگرز را در راس اداره ورزش و جوانان دیارشان که قلب تپنده هر استانی است قرار دادند ، شک نکنید روزهای خوبتر و بهاری زیبا در انتظار تمام رشته های ورزشی در این دو استان می باشد و اکثر خبرنگاران و ورزشی نویسان و ورزشکاران و قهرمان هایشان خوشحالند و امیدوار به آینده.

سالهاس قلم میزنم و منتقدهستم و نوک پیکان تمام مطالب و دلنوشته هایم دقیقا به اداره ورزش و جوانان و مدیرانش بوده است ولی متاسفانه دریغ از توجه و حمایتی از نمایندگان استان کرمانشاه و مسئولینی که قدرت دخالت در این مقوله را داشته و دارند .

#اگر فردی دلسوز و متخصص از جوانان تحصیلکرده و پر نشاط دیارمان که هم نیستند در راس اداره ورزش استان قرار بگیرد اول تیم مدیریت اداره را جوان و پر انرژی خواهد کرد و بعد سراغ هیئت های خنثی و بدون بازده میرود و شور نشاط را در ورزش این دیار تزریق میکند و همه را وادار به تلاش خواهد کرد و این کشتی به گل مانده ورزش دیارمان را حتما با کمک بزرگان و دلسوزان واقعی به حرکت در خواهد آورد .

#از تمام نمایندگان استان کرمانشاه خصوصا دکتر محمد رشیدی و حاج ابراهیم عزیزی و دکتر مجتبی بخشی پور خواهش میکنم طبق قول هایی که در جمع ورزشکاران در ستادشان دادند به داد ورزش کرمانشاه برسند و نگاه ویژه ای به اداره ورزش و جوانان داشته باشند که اگر این چنین پیش برویم در آینده دیگر اسمی از کرمانشاه بر سکوهای افتخار نخواهیم دید .

کشتی کرمانشاه را دریابیم

جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در پنجشنبه, 28 اسفند 1399 ساعت 6:40 ب.ظ