سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱

نگاهی به اوضاع نابسامان کشتی ایران و کرمانشاه

نگاهی به اوضاع نابسامان کشتی ایران و کرمانشاه

بسم الله الرحمن الرحیم

( نگاهی به اوضاع نابسامان کشتی
کشور و کرمانشاه در روزهای اخیر : )

به عنوان عضوی کوچک از جامعه کشتی و گوش شکسته های استان کرمانشاه بدون هیچ تعصب و باند بازی یا تخریب کردن کسی نظر خودم و خیلی از همراهان سایت و کانال پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه رو مینویسم که ثبت بشه و به یادگار بماند برای آیندگان که کسانی هم بودند بارها هشدار دادند یا دلنوشته نوشتند یا حتی خواهش کردند از مسئولین وقت برای رسیدگی به این کمبودها و کارشکنی ها ولی متاسفانه بارها مدیران و مسئولان کشوری و استانی به راحتی و بی تفاوت گذشتند از تمام دغدغه های منتقدین واقعی و دلسوز !!

در این چند روز خیلی از بزرگان کشتی و قهرمان های پیشین مطالبی گفتند و در صفحه های شخصی خودشون گذاشتند و حمایت کردند از رئیس فدراسیون کشتی ، لازم به ذکر هستش به تمام گوش شکته ها و بزرگان که عزیزان اتفاقی که برای کشتی ایران افتاد پس لرزه وحشتناکی است که نباید ساده از کنارش گذشت من نوعی تمام فکر و خواسته ام در این چند سال پیشرفت کشتی کرمانشاه بوده و هست ، عزیزان وقتی تنور کشتی در کرمانشاه ، لرستان ، مازندران ، خراسان ، تهران ، همدان و … تمام استان های ایران عزیزمان داغ باشد پیشرفت و افتخار و سربلندی پیش روی همه ما است .
بانگاهی بدون کینه و تعصب بیجا به پنج سال گذشته کشتی استان کرمانشاه میبینیم که چخبره و چقد راه رو اشتباه رفتیم! سالن ها یکی پس از دیگری تعطیل شده مربیان دلسوز و سازنده خانه نشین شدن کشتی گیران رها شدن و دلخوش به سالی یک یا دو مسابقه در استان آیا واقعا در دهه ۷۰ و ۶۰ این چنین بود و عمل میشد؟

بزرگترین ایرادی که به فدراسیون و شخص آقای خادم وارد است نظارت دقیق نداشتن بر کار هیئت های کشتی استان هاست ، به راستی هیئت های کشتی چه برنامه های دارند برای رده های مختلف سنی یا ارتقاء سطح کیفی مربیان و کشتی گیران استانشون؟!

باید ریشه یابی بشه که چرا استانی مثل کرمانشاه با این وسعت و پیشینه هیچ جایگاه و نماینده ای در تیم های ملی پایه نداره و متاسفانه روز به روز هم شاهد پسرفت هستیم ؟!

روزگاری سالن های کشتی کرمانشاه پر بود از هزاران نوجوان و جوان علاقه مند و با استعداد چرا و به چه دلایلی سالن های ما خالی و خلوت شده اند و انگیزه و شور و شوقی در بین نونهالان ما برای آمدن به کشتی دیده نمیشه ؟!

فدراسیون کشتی و شخص آقای خادم با ادامه این روند و بی توجهی به استانهای هدف و کشتی خیز و نظارت جدی نداشتن و نکردن به کار هیئت های  زیر مجموعه فدراسیون کشتی جز خودزنی کاری نکرده اند و باید در سالیان بعد منتظر اتفاقات تلخ تری باشیم !!

از شخص آقای خادم و کادر مدیریتی شون خواهش میکنیم اگر دنبال پیشرفت هستند و رسیدن به روزهای اوج کمیته هایی تشکیل بشه و بفرستند به استانها و تحقیق کنند از هیئت های کشتی و ازشون گزارش بخوان ، از سوابقشون از نوع مدیریتشون از کارهایی که انجام داده اند و دقیق تر رصد بشه کارهای هیئت های استان ها خصوصا استانهای هدف مثل : کرمانشاه ، همدان ، لرستان ، مارندران ، تهران و …

باید شاهد تغییرات جدی در سطح مدیریت های پایین تر باشیم و نیروهای جوان اضافه بشن و کسانی که توان کار دارند و شوق به خدمت رو پای کار بیاریم …

امیدواریم به حرف دل ما و خواسته تمام دوستداران کشتی توجه بشه چون فقط دنبال پیشرفت کشتی هستیم و رسیدن به جایگاهی که در شاُن ایران عزیز و دیار پهلوانان کرمانشاه باشه .

یاعلی مدد

( جواد نجاتی )

 

آدرس سایت پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

http://koshti-kermanshah.com/

به کانال پایگاه تخصصی کشتی
کرمانشاه بپیوندید :

koshti_kermanshah@

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 12:41 ب.ظ