جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

مهردادچغاز

مهردادچغاز

 

بسم الله الرحمین الرحیم

به خواسته خیلی از دوستان و همراهان سایت رفتم سراغ یکی از کشتی گیران جوان و با استعداد کشتی کرمانشاه که چندین ساله با مشکلات زیادی رو برو شده و نتونسته به جایگاهی که حقش است در دنیای قهرمانی برسه .

یکی از هزاران جوان با استعداد این دیار که متاسفانه داره بلایی که سر خیلی از قهرمان های دهه ۷۰ و ۸۰ امد به سرش میاد و به گفته خودش با این وضعیت آینده روشنی رو نمیبینه در دنیای کشتی .

مهراد چغاز کشتی گیری فنی خوب و با اخلاق کرمانشاهی متولدنیمه دوم سال۱۳۷۳ کشتی رو زیر نظر مربی دلسوز و سازنده آقامجتبی شرکایی شروع کرد و در حال حاضر هم تمرینانش رو در کنار مربی های خوب دیارمان آقاشهرام چایچی و آقای غیبی ادامه میده .

عناوینی که این جوان با اخلاق دیار پهلوان تا به امروز کسب کرده ؛

مسابقات کشوری بسیج در مشهد سال ۹۱ نفر اول ، مسابقات غرب کشور سه سال پیاپی در وزن ۵۰ کیلو نفر اول ، مسابقات کشوری ناجا در کرج نفر اول ، دو سال در مسابقات کشوری نیروهای مسلح در کرج و تهران نفر سوم ، چندین بار قهرمان استان در رده های مختلف سنی .

صحبت هاو گلایه های مهردادچغاز ؛

سلام خدمت تمام همراهان سایت و کانال پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه و با تشکر از شما که به یاد ما ورزشکاران هستید و سراغی از من گرفتی.

بدون مقدمه میگم من مشکلات اقتصادی زیادی دارم و بیکارهستم ، متاسفانه اینقدر که استرس و فشار ذهنی دارم هیچ تمرکزی برای تمریناتم ندارم ، از مسئولین استان خصوصا استاندار و نمایندگان محترم میخام به فکر ما باشند خیلی از کشتی گیران و ورزشکاران هستند دقیقا شرایط من رو دارند و در گیر مشکلات مالی هستند و این مسئله توانشون رو گرفته و قادر به ادامه تمرین و ورزش حرفه ای نیستند و مطمین باشید تاوقتی یک ورزشکار ذهنش درگیر اینجور حواشی و مسایل باشه هیچ نتیجه مثبتی نمیگیره!

اگر دنبال پیشرفت هستیم اگر می خواهیم به استان های دیگه برسیم و کرمانشاه به جایگاه اصلی خودش برگرده باید برای داشته هامون ارزش قایل باشیم و با برنامه ریزی پیش بریم و استعدادهامون رو بشناسیم و رهاشون نکنیم و یکی از حداقل ترین کارها براشون اینه که هزینه تمرینات قهرمان ها رو پرداخت کنند مسئولین و فضایی مثبت برای شکوفایی استعدادهای بیشتر و نتیجه های بهتر فراهم کنند.

این نکاتی که گفتم هیچ وقت انجام نمیشود مگر با یکدلی مسئولین استان و نظر ویژه این عزیزان به ورزش و قهرمانهای این دیار …

دیگه حرفی ندارم جز آرزوی سلامتی برای تمام همشهری های عزیزم و دیدن دوباره روزهای خوب گذشته کشتی کرمانشاه .

دوستان به کانال پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه بپیوندید :

@koshti_kermanshah

آدرس سایت پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

http://koshti-kermanshah.com/

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در دوشنبه, 03 اردیبهشت 1397 ساعت 9:47 ق.ظ