چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

سالروز آسمانی شدن گلادیاتور

سالروز آسمانی شدن گلادیاتور

جوادنجاتی✍️:نمیدانم باز میتوانم از تو بنویسم , جوانمرد در آسمانها به قلمم نگاهی کن که باز اشتیاق رفته را پیدا کند..!! سالگرد آسمانی شدن توست و خیلی از یاران واقعی و دلسوخته ات ازمن خواسته اند شرحی بر دلتنگی جان فرسایشان به یادگار بگذارم …!

هرگاه نام فریدون قنبری به گوش خیل شیفتگان و کشتی دوستان میرسد بی درنگ پیکان اندیشه آنها به سمت و سوی دلاوری هایش ، نشانه و سوق می رود و یاد لحظاتی که همچون دلاوران اساطیری یک تنه در وسط میدان به خیل سپاهیان کوته نظر میزد … چه خوش نقشیست خاطره هایی که در ذهن عاشقانت از تو حک و مجسم میشود .

“فریدون” دلاوریست که نامش به گمنامی و مظلومیت گره خورده است… او برای کشتی دوستان چهره ی همیشه در ابهامی داشته و شخصیتی پیچیده در کشتی با فلسفه ای خاص و ناب مختص ب خودش که هیچکس اورا نشناخت …!
.
.

یل دوران شرمسارم که در این یکسال همچون گذشته از تو ننوشتم ! خدای مهربان شاهداست قلم ناچیزم دیگر ذوق و توانی برای ازتو گفتن ندارد ! تو تمام غرور و دارایی ما در این سرزمین بودی و فقط با حضور تو بود که سرمان بالابود و چشم در چشم این کوته فکران متوهم و قهرمان های تاریخ مصرف گذشته میشدیم … اما افسوس یک سال است باغ دلمان دیگر برگ و باری ندارد و قامت سرو خرامانش خمیده است ما مانده ایم و شبی بی پایان و تلخ که دیگر میلی به سحر ندارد …

جوانمرد باید اقرار کنم یکسال که هیچ ، سال های زیادی هم بگذرد تو در تمام لحظات تنهاییم جاری هستی و یادت است که همه فاصله ها را از بین برده و در تک تک ثانیه هایم جاری و در قلب و جانم ماندگاری و بیصبرانه منتظر لحظه مرگم که روح مرا از این دنیای سرد به یغما ببرد و به وصال تو و تمام جوانمردان مظلوم خفته در خاک زاگرس برساند …

روح پاک و بزرگت شاد یل_دوران

شادی روح پاک و بزرگ دلاور فریدون قنبری صلواتی هدیه کنید …

جواد نجاتی✍:

لینک صفحه پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه در اینستاگرام:

paygahe_takhasosi_koshti

آیدی کانال تلگرامی پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

koshti_kermanshah

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در شنبه, 27 فروردین 1401 ساعت 3:35 ب.ظ