جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

دلنامه تلخ کشتی در این روزها

دلنامه تلخ کشتی در این روزها

‍جواد نجاتی✍:گلایه:(کشتی کرمانشاه🖤😔)

شکست های متوالی نوآموزان در رده های پایه و رکود چند ساله ای که در سطح ملی گریبان گیر نوجوانان و جوانان استان کرمانشاه شده است غیر قابل کتمان است ما همیشه در مسابقات کشوری ناکام هایی بزرگ و بدون عنوان و دست آورد هستیم !

چه کسی باید جوابگوی این اتفاق های تلخ باشد؟!

چه کسانی مسبب این درجازدن و عقبگرد کشتی کرمانشاه هستند؟!

#چرا دیگر کسی میلی ندارد فرزندش را در سالن های کشتی ثبتنام کند؟!

#چرا برای کشتی گیران هیچ آینده و هیچ پیشرفتی درکار نیست؟!

فعالیت در این رشته فقط هدر دادن عمر و هزینه کردن بیخود است ، ریزشی عجیب در سطح استان گریبان گیر سالن های کشتی شده است ریزش که چه عرض کنم اصلا اشتیاقی به این رشته سنتی که با جانمان عجین بوده و هست در بین مردمان این دیار نمانده است!

این چه برنامه ریزی و راهیست که اداره ورزش و جوانان در مورد رشته پر طرفدار کشتی در پیش گرفته است! شور و شوقی در سالن های کشتی به چشم نمیخورد ، بین نوجوان ها و نونهال ها علاقه ای دیگر به کشتی دیده نمی شود ، بزرگان کشتی تا کی میخواهید چشمتان رابر روی واقعیت ها ببندید!

واقعیت کشتی استان کرمانشاه در این چند سال اخیر در رده های نوجوانان و جوانان مشخص شده است که در تمام اوزان دستمان خالی است و پشتوانه سازی نکرده و نداریم!

دوستان عزیزم بنظر شما باسالی یک مسابقه انتخابی در هر رده ، میتوانیم جلو تیم های مازندران و تهران و … بایستیم ! که به لطف کرونا این مهمان منحوس ناخوانده کل فعالیت های هیئت کشتی هم تعطیل شده و هیچ برنامه ریزی و طرحی نو هم در این مدت برای آموزش و استعدادیابی نداشته و نکرده اید و همه چیز را گردن کرونا انداخته و پشت دیوارش پنهان شده اید .

سالهاس داد میزنم و میگویم راه و روش آموزش در استان ما غلط است ولی هیچ گوش شنوایی نه در جامعه گوش شکستگان بود نه در اداره ورزش استان که درد و داد دل مارا بشنود!

از مسئولین محترم اداره ورزش و جوانان و زیر مجموعه هایشان میخواهم برای شفاف سازی و روشن کردن مسایلی که بیان کردم و دلایل این ناکامی ها و رکود چندین ساله در رده های پایه را بازگو کنند! یا برنامه های را که اجرایی کرده اند برای استعداد یابی و رونق دادن به تنور سرد کشتی استان را اعلام کنند البته اگر برای مردم و کشتی دوستان احترام قائل هستند : گزارش کارهای را که انجام داده اند در زمینه استعداد یابی در سال های گذشته را ارائه بدهند .

#گزارشکار #تعهد #دلسوزی #جوانگرایی

کشتی کرمانشاه را دریابیم

جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در جمعه, 20 فروردین 1400 ساعت 5:34 ب.ظ