چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

دلنامه ای تلخ لیگ برتر:

دلنامه ای تلخ لیگ برتر:

‍ #جوادنجاتی✍️:

امسال هم در بین تیم های شرکت کننده در مسابقات سراسری لیگ برتر کشتی جای کرمانشاه خالی است ما به این بی مسئولیتی ها و کمبود ها و بی اعتمادی های اسپانسرها در این سالهای رکود و تلخی عادت کرده ایم و البته همون بهتر تیمی داده نشود که با این شرایط رکود و خراب کشتی کرمانشاه به زنگ تفریح استانها دیگه در مسابقات تبدیل شویم !

وقتی هیچ پشتوانه سازی نشده و جوان جویای نامی در هیچ رده ای نداریم تیم داری در لیگ پیشکش اداره ورزش بی تدبیر و هیئت کشتی خنثی کرمانشاه ..

همراهان عزیزم به همت بزرگان دیارمان و مدیر کل اداره ورزش در این یک دهه خانه کشتی استان کرمانشاه از پای بست ویرانه شده است و تا این سیستم پیر و بی انگیزه را در راس ورزش استان داریم همین سکون را شاهد خواهیم بود! نه ایده ای برای رشد کشتی هست و نه قدرتی برای جذب اسپانسرها ! چرا سالنهای ما خالی از نونهال ها و نوجوانها شده و کسی سمت سالن های کشتی نمیاد؟!!

آقایان چه کردید با باغ پر طراوت کشتی کرمانشاه ؟ این همه اصرار برای ماندن به چه قیمت …

باید ریشه یابی کنیم ، پایه سازی و استعداد یابی در راس امور قرار بگیرد ، تیم های متخصص در رده های پایه بدون فوت وقت شروع به کار کردن کنند و استعداد یابی چهره به چهره را انجام دهند ، باید منیت ها کنار گذاشته شود و اتاق فکری تشکیل و به دور از هر باندبازی و برای پیشرفت کشتی کرمانشاه و تصمیم گیری شود و تغییرات در همه امور باید به طور جد انجام شود و در تمام امور از جوانان با انگیزه و آشنا به علم روز استفاده کنیم که انشالله در پنج تا ده سال آینده بتوانیم جواب این انقلاب درونی را بگیریم و ببینیم …

ما جامعه بزرگ گوش شکستگان استان کرمانشاه خواستار تغییرات در اداره ورزش جوانان و هیئت کشتی استان هستیم اگر غیرت دارید اگر به قیامت و مردن اعتقاد دارید به داد جوانان مظلوم کرمانشاهی برسید ، این همه اصرار به ماندن به چه دلیل است …

کشتی کرمانشاه را _ دریابیم

جواد نجاتی ✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در سه شنبه, 04 آبان 1400 ساعت 3:59 ب.ظ