چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

دلاورسبحان یاری

دلاورسبحان یاری

جوادنجاتی✍: خوشحالیم بازهم خداوند نظری بر این دیار مظلوم و فلاکت زده کرده است و نور امید را در دل های همه کشتی دوستان و دلسوزان واقعی زنده کرد ،  تنها نماینده  دیار پهلوانان در تیم ملی کشتی آزاد جوانان دلاور  سبحان یاری ، که چند وقت پیش طلای آسیا را کسب کرد و با طلای خوش رنگ جوانان جهان استعداد و اصالت خودش را به رخ خیلی ها کشید ، در این زمان تلخ و با این همه بی مهری ها و کمبود ها چنین کاری کردن کارستان است  ، سبحان عزیزم و چشم امید یک استان به تو است  بخاطر مردم مظلوم دیارت باید بمانی برایمان و بجنگی و در آینده این طلسم شوم  را با دلاور مردی هایت بشکنی و بت شکن کشتی دیارمظلوممان نام بگیری و ماندگار شوی در سینه ستبر و پر از درد کرمانشاه و تو محکوم هستی که در تمام میادین  دست پر برگردی و چشم  تمام نوآموزان این دیار به تو جوان محجوب است .

جامعه بزرگ گوش شکستگان باید تمام توان خود را برای حمایت از سبحان عزیز به کار ببرد و دل خوش به هیچ مسئولی با هیچ سطحی نباشد! جوانی خوش سیما و فنی، با غیرت خود در سطح اول جهان  سربلند کرده اورا دریابیم که نیاز به حمایت و توجه و دیده شدن دارد .

من کمترین به نوبه خود نمیگذارم سبحان یاری همچون حمیدرضاباقری در کوران ناملایمات زندگی گم شود!! راستی حمیدرضاباقری را به یاد دارید قهرمان ۷۹ کیلو جوانان کشور در چند سال قبل!! آقایان حمیدرضاباقری الان کجاست و چه میکند اورا رها کردید!! سرنوشت سبحان عزیزمان را به دست های شوم هیچ مدیر و مسئولی و هیئتی نمیسپاریم …

سبحان عزیز را_دریابیم….

کشتی کرمانشاه را دریابیم

جوادنجاتی✍:

آیدی کانال تلگرامی پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

koshti_kermanshah

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در شنبه, 05 شهریور 1401 ساعت 8:01 ب.ظ