جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

درد دل وگلایه فریدون قنبری

درد دل وگلایه فریدون قنبری

درد دل و گلایه ای از فریدون قنبری عزیز مظلوم‌ترین کشتی گیر تاریخ ایران :

با سلام و عرض ارادت به مردم خوبم
در تمام این سالها سکوتم را به پای حماقت و ساده لوحی گذاشتند اما شفاف می گویم که سکوتم فقط از روی سادگی و تعصب نسبت به شهرم و ادای احترام به بزرگانش بوده، نه از روی ساده لوحی.
بی مهری های صورت گرفته از سوی مدیریت کشتی استان نسبت به من و بسیاری دیگر از جوانان دیروز و امروز کرمانشاه موضوع جدیدی نیست، اما احساس می کنم گاهی سکوت جایز نیست و بالاخره یک نفر باید این تابوی شکل گرفته در کشتی استان را بشکند و نسبت به این بی مهری ها واکنش نشان دهد.
طی دو روز اخیر در جریان برگزاری جام تختی در کرمانشاه تماسهای زیادی از سوی دوستانم‌ قهرمانان اسبق جهان و المپیک، رسانه ها و حتی مردم عزیز شهرم با من گرفته شد در باب علت عدم حضورم در سالن مسابقات. راستش پاسخ دادن به این تلفن ها و پیام ها برایم سخت بود. وقتی همه تو را محق حضور می دانند اما تو در شهر خودت غریبه ای و حتی جایی در لیست بلند بالای مدعوین هیئت کشتی استان نداری! وقتی حتی گزارشگر کرمانشاهی (نادر نجفی) در پخش مستقیم مسابقات نام ریز و درشت کشتی استان را به زبان بیاورد اما از آوردن نام فریدون قنبری خودداری کند دیگر چه بگویم!! گاها با خودم فکر میکنم مگر فریدون قنبری از حیث نام آوری دیگر چه تهدیدی می تواند برای مدیریت کشتی استان داشته باشد که به مانند همیشه سعی در انکار و محو کردنش دارند.
مردم عزیزم، به شما می گویم که من همیشه طفل یتیم کشتی کرمانشاه و ایران بوده ام. در آستانه اعزام به جهانی نیویورک مرا بخاطر یک دعوای درون اردویی به راحتی کنار گذاشتند در صورتی که به گواه کارشناسان یکی از بخت های کسب مدال بودم، اما هیئت کشتی کرمانشاه که با همین کادر کنونی رهبری میشد ذره ای تلاش برای بازگرداندن من به اردوی تیم ملی نکرد!؟ و من وقتی می دیدم روسای هیئت های مازندران و تهران و… چگونه حق کشتی گیرانشان را از دهان شیر بیرون ‌می کشند تازه به بی کسی و بی پشتوانه بودن خودم و همشهریانم پی بردم.
امیدوارم با این چند خط، که یک از هزار بود، توانسته باشم پاسخ آن دسته از عزیزانی که شرح ماجرا را از من می خواستند داده باشم.
دست همه مردم سرزمینم خصوصا کرمانشاهی های عزیز را می بوسم، هرگز لحظاتی که به روی تشک می آمدم و شور و اشتیاق را در وجودتان لمس می کردم را فراموش نکرده و نخواهم کرد. هیچ‌گاه دنبال دیده شدن و یا تقدیر و تشکر از سوی هیچ مسئولی نبوده و نیستم چرا که این محبت روزافزون شماست که برایم حکم بزرگترین هدیه و تجلیل را دارد و همین برایم کافیست.

یاعلی

????صفحه پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه در اینستاگرام:

koshtikermanshah

آدرس سایت پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

http:// www.koshti-kermanshah.com/

آیدی کانال تلگرامی پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

koshti_kermanshah


پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در دوشنبه, 13 اسفند 1397 ساعت 7:59 ب.ظ