سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱

درد دلی تقدیم به خانواده داغدارفریدون قنبری

درد دلی تقدیم به خانواده داغدارفریدون قنبری

جوادنجاتی✍:

چند خطی درد دل و گلایه از خانواده و خواهران دلسوخته جوانمرد مظلوم دیارمان فریدون قنبری که سنگینی بیان آن را بر دوش من گذاشتند و بر حسب وظیفه و با دلی تنگ مینگارمش و هدیه میکنم به دل پر دردشان که به یادگارهم بماند .

فریدون ما جوانی ساده دل بود که جز شور قهرمانی چیزی در سر نداشت و آرزویش فقط فتح سکوی های پر افتخار المپیک و جهانی بود ، اما ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم دادند که این جوان مظلوم را از جایگاه واقعی که حقش بود و استعداد و توانش را کائنات به او هدیه داده بودند دور و دور تر کردند و دنیای بی مهر قهرمانی هیچ وقت درخشش واقعی اش را ندید و حسرتی ابدی شد بر دل جامعه بزرگ ورزش ایران زمین ، آه چقدر تلخ است نبودنت و نداشتن سایه مردانه ای که همچون بیستون استوار بود برای ما ، فکرش را هم نمیکردیم به این روزگار تلخ و سیاه امروز برسیم که دیگر این برادر دلاور را درکنارمان نداشته باشیم .

چه زیبا خداوند بالهای پرواز به آسمانها را به یل دوران ما داد و اورا در جوانی برای خود برگزید و ما تاروزی که در این دنیای فانی هستیم داغش بر قلبمان حک شده و در فراغ فریدون مان میسوزیم .

در آخر از تمام کسانی در تمام سالهایی پر فراز و نشیب زندگیش اورا تنها نگذاشتند صمیمانه تشکر میکنیم و دعای ما بدرقه راهشان تا همیشه و گلایه مندیم از خیلی از مسئولین و بزرگان کشتی ، خصوصا هیئت کشتی استان کرمانشاه در زمان حیاتش قدمی برای برادر مظلوم ما برنداشتند و بارها شاهد گلایه مندیش بودیم ، ولی تلخ ترش زمان حال است که بعد از مرگش هم خیلی ها سکوت کرده و بی تفاوت بودند و در این غم جانکاه به اندازه تماس یا پیام یا مراسم یادبودی مارا همراهی نکردند!

پی نوشت ؛ البته اداره ورزش و جوانان و هیئت کشتی در سالهای مختلف بارها نشان دادند در سختی ها یار و همراه خوبی برای قهرمان ها و خانواده های داغ دیده آنها نیستند …

روح پاک و بزرگت شاد جوانمرد تنها ، شادی روحش صلوات و فاتحه ای هدیه کنید …

جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در دوشنبه, 27 اردیبهشت 1400 ساعت 5:44 ب.ظ