سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱

حمایت از رضاافضلی

حمایت از رضاافضلی

جوادنجاتی✍️:#رضا جان قهرمان خستگی ناپذیر دیارم بر روی پاهای استوارت بایست در کسوت مربیگری و یقین بدان مدال هایی که کسب کرده ای ارزش و اعتبارش برای کشتی دوستان و اهل فن خیلی بیشتر از مدال های رنگارنگ خیلی هاست.

‍ #رسول خادم#علیرضارضایی

نه طرفدارشان هستم نه دشمنی باآنها دارم ولی به عنوان عضوی کمترین ازجامعه بزرگ گوش شکستگان کرمانشاه مظلوم برخود وظیفه دانستم نکاتی رابرای ثبت این حال و روز و در حمایت از رضا افضلی جوان محجوب دیارمان به یادگار بگذارم که سخنی جز سالها رنج و تنهایی خود در دوران سخت قهرمانیش نگفته است :

۱_ بانگاهی به یک قرن گذشته می بینیم ما ایرانی ها به راحتی سواربر موج های ساخته شده و پوشالی میشویم و حقایق را خیلی زود فراموش کرده بلکه شاید کتمانش هم کنیم ! قابل توجه آقایان خادم و رضایی و تیم های قوی رسانه ایشان : مطلبی که میگویم جزیی از تاریخ وغیر قابل انکار است: کشتی کرمانشاه مظلوم است و متاسفانه انگار ما فرزند ناخلفی در این سرزمین بوده ایم و در تمام ادوار شاهد نگاه ارباب رعیتی به گوش شکستگان کرمانشاهی و حذف آنها به راحتی در مسابقات مختلف و اردوها و.. هستیم!

۲_روی سخن من با گوش شکستگان است که جزء خواص جامعه هستند: چون چشم خیلی ها به ما و نوشته ها و جبهه هایی که میگیریم می باشد! در زمان ریاست رسول خادم بارها مطالبی نوشتم یا ایرادات فنی و دلنوشته های قهرمان ها از وضع موجود را انتشار دادم و حجم عظیمی گلایه از رسول خادم داشتیم! اما الان شاهدیم ایشان و دوربین های اطرافشان چون از دایره قدرت و سیاسیون هزار رنگ دور افتاده اند به نماد مردمی بودن و سنبل مدیریت دلسوزی تبدیل شده اند!!

۳_با این نگاه که ذکر کردم پس فرق بین ما و عوام در چیست؟! واقع‌بین باشیم و البته منصف، من همیشه سوالی در ذهن به همراه خود داشته ام : برادران خادم زمانی که بر مسندهای مهم حکومتی بودند چرا خبری از آنها نبود؟! چرادر کنار مردم و قهرمان ها نبودند؟! چرا چنین پست ها و مطالبی بی پروایی را انتشار نمی‌دادند!؟ آن زمان که قدرت مانور بیشتری داشتند‌ و می‌توانستند پول ها وکمک های بزرگتری برای این جماعت مظلوم هزینه کنند و مرحمی بر دردهای بیشمارشان باشند!!

(شاید هم آن زمان بحث وزارت بود یا پست های مهم مدیریتی که در سایه بودند!!!)

نکته:اما باید بگویم این قانونی است در ایران که گریبان گیر ریز و درشت شده است تا خودمان داخل هرم مدیریتی و قدرت هستیم همه چیز عالیست و سکوت میکنیم و یا سفسطه میکنم! همین که از گود و هرم قدرت خارجمان کردند زمین و زمان را فحش میدهیم و تازه به یاد مردم و عوام میفتیم ودر کنارشان حاضر میشویم!

این رسم وشیوه جوانمردی_نیست!!

۴_من کاری به عقاید و حریم ذهنی هیچکس ندارم چون همه انسانها برای من قابل احترام هستند ولی از دید یک کارشناس کشتی میگویم جنابان رضایی و خادم گیرم رضای ما جوانی کرد و دردهای تلخ کوران قهرمانیش را بعد از سالها فریاد زد ، این نوع برخورد و جبهه گیری تند وتخریب از طرف شما که دایه دارید در همرنگی با مردم و رسم شیوه تختی درست است؟؟

پی‌نوشت:خبرنگاران ، مجریان ، ورزشی نویسان ، مربیان ، مسئولین و… مراقب لفاظی های بچگانه خودتان باشید چه کسانی را جهان پهلوان یا تختی زمان خطاب میکنید هیچکس در این زمان معاصر لیاقت این نسب را ندارد تختی شدن یعنی تنها ماندن , یعنی سوختن در کنار مردم برای مردم , یعنی پشت پا زدن به تمام تعلقات مادی و دنیایی ، یعنی غربت ، یعنی کوهی از صبر و گذشت ، یعنی پروازی غریبانه با بالهای شکسته و زخمی به آسمانها …

جوادنجاتی✍️

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در دوشنبه, 09 خرداد 1401 ساعت 11:40 ب.ظ