جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

تنهایی کشتی فرنگی کرمانشاه

تنهایی کشتی فرنگی کرمانشاه
‍ جوادنجاتی✍️: لیست مربیان اعزامی به مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور را همگی دیدیم باز هم دیدن نام های تکراری که در این سالها فقط نمادین در همه جا حضور دارند !!!
حال خرابی و گلایه و مطالبه گری :
سوال ازهیئت کشتی؟ بعضی از آقایان در کجای کشتی فرنگی کرمانشاه قرار دارند و در این سالها چه تایم فعال و مستمری داشته اند ، چطور هر سال یک پای ثابت تمام مسابقات قهرمانی کشوری هستند و همه کاره کشتی فرنگی شده اند !!
سوال دیگر؟ آیا دراین همه سال که کشتی فرنگی در دستشان بوده است استعدادی را به کشتی کشور معرفی کرده اند یا برای استعداد یابی و آموزش به نوآموزان چه برنامه های داشته و چه کارهایی را در سطح استان عملیاتی کرده اند !!؟
سوال سوم؟ در حیطه مربی گری و آموزش به مربیان پایه استان چه برنامه های داشته اید و چه کلاس های برگزار کرده اید؟!
چرا هیئت کشتی از مربیانی جوان و پر انرژی مثل مهدی غیبی ، شهاب شکری ، برادران لطیفی که در این سالها در وادی مربیگری خوش درخشیده اند یا استاد بزرگی و با رزومه ای چون تورج مهری میگذرد و میدان آموزش و استعداد یابی در کشتی فرنگی را این عزیزان نمی‌سپارد؟!
واقعا برایم قابل هضم نیست این همه اصرار به ماندن و دیده شدن برای چیست !! یک سری آدم که در سیستم پیر وخنثی در هیئت کشتی هستند و بیش از سه دهه است ول کن ماجرا نیستند والان هم دست از سر این باغ خشک و بی ثمر برنمی‌دارند!!
واقعا دارید با کی لج میکنید و این همه غرور و کینه از کجا آمده است که به معدود منتقدینی چون من کمترین که واقعا درد کشتی داریم بی اعتنایی میکنید و مارا دشمن میدانید !! آیا واقعا وقت آن نشده به داد کشتی برسیم و یک دل و همراه شویم برای رسیدن به روز های اوج و اقتدار کرمانشاه !!
کشتی کرمانشاه را_دریابیم
جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در یکشنبه, 28 آذر 1400 ساعت 5:09 ب.ظ