سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱

به امید روزهای خوب کشتی کرمانشاه درسال ۹۶

به امید روزهای خوب کشتی کرمانشاه درسال ۹۶

بسم الله الرحمن الرحیم

سال ۹۶ هم شروع شد و منتظر حرکت لاک پشتی ورزش استان خصوصا کشتی هستیم مسابقات دانکلف میدانی بزرگ برای کشتی گیران  کرمانشاهی بود ولی افسوس که قدر این موقعیت رو ندانستند و هیچکدام از اعضای تیم نتوانستند جایی برای خودش در اردوهای ملی دست و پا کنند  که البته این نتیجه نگرفتن ها هم برای همه دنبال کنندگان سایت و هم عاشقان کشتی کاملا عادی شده و دلایل زیادی هم داره که بارها در مطالب گذشته به آنها اشاره شده !؟

به قول وحید بابایی عزیز از قهرمانان کرمانشاهی در دهه ۸۰ ، در برهه و زمانی هستیم که کشتی در رده های پایه وجود نداره و هیچ شور و نشاطی دیده نمیشه در بین سالن های استان کرمانشاه و نوجوان ها و نونهال ها ولی متاسفانه مسئولین بی تفاوت تمام توجه آنها شده تیم بزرگسالان استان که اکثرا هم سال های آخر کشتی آنها میباشد!

کاش مسئولین  هیئت کشتی نگاهی به استان های همجوار مینداختن و نوع پیشرفت و مدیریت و عشق اونها رو به کشتی میدیدند  . یکی از بزرگان کشتی استان درمصاحبه ای گفته بود که استعدادی در کشتی  استان دیگه دیده نمیشه و نیست !! درهفته گذشته مسابقات کشوری روستاییان بگذارشدکه تیم کرمانشاه دوم و اکثر جوانان این دیار روی سکو رفتند آیا کسی که در یک مسابقه کشوری صاحب عنوان بشه استعداد نداره ؟؟!!    کاش به خودمون بیایم و به دور از هر تعصب بیجا و باند بازی کارکنیم برای سربلندی نام عزیز کرمانشاه و برگشتن اقتدار و افتخار به این دیار  البته با برگشتن آقای ارسلان حسینی به راس هرم ورزش استان خیلی امیدوار هستیم به روزهای پیش رو و تغییراتی که انشالله در تیم های مدیریت ورزش استان خواهند داد ، به امید موفقیت تمام مدیران و مسئولان دلسوز و تمام جوان های مظلوم و با استعداد کشتی کرمانشاه . 

(جوادنجاتی) 

یاعلی

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در سه شنبه, 29 فروردین 1396 ساعت 5:36 ق.ظ