چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

بخندیم تا حسن یزدانی نگرید…

بخندیم تا حسن یزدانی نگرید…

جواد نجاتی✍:

بخندیم تاحسن یزدانی نگرید

در این هیاهوی سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و حال خراب ایران عزیزمان تنها دل خوشی مردم مظلوم شیر مردان ورزش شده اند ، پهلوان گلی چون حسن آقا یزدانی نماد غیرت یک ملت بوده و هست با دیدن این کلیپ چقدر دلم شکست تصمیم گرفتم چند خطی را به یادگار بگذارم :

چقدر درد آور است پادشاه کشتی دنیا از مشکلات و استرس ها بگوید! دلاورمردی که اگر در هر کشوری دیگر باشد تندیس طلاییش را در میادین شهرها می‌سازند ولی در ایران باید از مشکلات مالی بگوید و استرس آینده اش را داشته باشد! مسند نشینان وزارت ورزش و تمام مسئولین کشوری چندباره ثابت کرده اند چه گاوهای شیردهی برای فدراسیون بی خیر فوتبال هستند وچقدر مظلومند پهلوانان ومدال آوران بی ادعای این سرزمین .

گوش شکستگان مرام و مسلکشان از پوریای ولی و تختی ها برخواسته و گلایه ای هم ندارند از این همه بی مهری ها و بازهم مثل همیشه دم نخواهند زد ، ولی امثال من که هراز گاهی دستی به قلم میبریم واقعا برایمان سخت است دیدن این ناعدالتی ها و دریایی از قول های عمل نشده و واقعا نمیتوان بی تفاوت گذشت ، میبینیم که مثل همیشه بعد از رسیدن به نوک قله افتخار توسط کشتی گیران ده ها مسئول و مدیر و پشت میزنشینِ بیخیال و خنثی ، خود را صاحب همه چیز میدانند و چپ و راست از تریبون ها جار افتخار میزنند ، جالبترش آنجاست ، هرکدام‌ از قهرمانان ملی و مدال آور مطالبه ای هم داشته باشند حتی جواب تماس هایشان را هم نمیدهند .

خیلی ها میگویند دم نزنید و مقایسه نکنید ولی مگر میشود! فوتبالیستی که هیچ خیری برای مملکت و جامعه ندارد و ست لباس های تنش مارا یاد دلقک های پانتومیم می اندازد در پول و شهرت غرق شده و بزرگترین افتخارش گرفتن عکس با ستارگان اروپاییست اینجور در رفاه باشد بعد جوانان گوش شکسته ما در اوج قدرت و قهرمانی در خرج مکمل های ورزشی خود مانده اند ، سکوت در مورد این ناعدالتی آشکار و این بی برنامگی و سلیقه ای عمل کردن مسئولین در چند دهه گذشته دقیقا خیانت است .

همراهان عزیز به راستی فکر کرده اید چرا مسئولین از شاخص شدن این چهره های مردانه و این گوش های شکسته و این مرام و مسلک پهلوانی و رشته ورزشی که از خون و رگ و ریشه ایران است هراس دارند …

تختی ها نباید سر بلند کنند …

جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در جمعه, 15 مرداد 1400 ساعت 4:52 ق.ظ