سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱

این همه بی مهری ( قسمت ۵ )

این همه بی مهری ( قسمت ۵ )

بسم الله الرحمن الرحیم

IMG-20150817-WA0002

قبل از هرچیزی اولین سالگرد درگذشت پهلوان مظلوم و جوانمرگ کرمانشاه آقا بابک قربانی رو به همه کشتی گیران و همه همشهری های عزیزم و بازدید کنندگان عزیز تسلیت میگم و از مهربان مهربانها خداوند بخشنده آرامش رو برای روح پاک و بزرگش  میطلبم و امیدوارم بابک عزیز همه ماهارو بخشیده باشه بخاطر کم کاری هامون بخاطر فراموش کردنش تو اون روز های سخت تنهایی  و بخاطر  ….  

مسابقات لیگ کشتی کشور در استان کرمانشاه برگذار شد  در شهرستان شیران غرب اسلام اباد ولی افسوس که هیچ تیمی از شهر و دیار ما شرکت نکرد و نداشت به راستی چرا؟!

این فرصت ها یکی پس از دیگری برای نمایش و نشان دادن جوانهای  کشتی ما از دست میرن و کسی هم ککش نمیگزه چرا؟!

ما میتونستیم اصلا یه تیم جوانان شرکت بدیم و فقط به اونا میدان بدیم که خودی نشان بدن در مقابل بزرگ ها و خصوصاکادر فنی تیم ملی و فدراسیون کشتی خیلی از کشتیی گیران بودن که حاضربودن بدون گرفتن پول یا هزینه ای کشتی بگیرند چه کسی باید جواب گوی این مسئله باشد هئیت کشتی؟ریس هئیت کشتی؟مدیر تربیت بدنی؟

ما هی میگیم هی مینالیم هی داد میزنیم ولی کو دلسوزی کو گوش شنوایی کو تغییری کو … ؟؟! ولی این صفحات این مطالب این دلنوشته ها میمانند و بازدیدکنندگان و مردم و همه و همه در آینده قضاوت میکنند خیلی از مسئولین و بزرگان کشتی کرمانشاه را بخاطر این کارشکنی ها و این بی مهری ها و این اتفاقات تلخ و این رکود و این سکون در کشتی کرمانشاه !!

خدارو شکرامسال تیم  کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور دوم شد و دلمون شاد شد و من همین جا از مربی خوب این تیم آقای ماشالله حسینی و کادر فنی ایشون تشکر میکنم و به همه کشتی گیران خسته نباشید میگم که واقعا غیرت کردند و بعد از سالها اسم دیارپهلوانان کرمانشاه زیبنده سکوی کشوری شد و کشتی گیران جوان هم نمایش خوبی داشتند خصوصا بهمن تیموری و حامد رشیدی و محسن رحمانی انشالله که در مسابقات بعدی هم بدرخشند و به حق واقعی خودشون در کشتی برسند و این موفقیت ها تداوم داشته باشه  .

امیدوارم که روزی رو ببینیم که کشتی استان و اتاق فکر کشتی و هئیت کشتی کرمانشاه پر از انرژی مثبت باشه و پر از نیروهای جوان و متخصص و متعهد که با عشق و دلسوزی و تعصب به فکر کشتی و آبروی شهر و دیارشان باشند و روزهای خوب دهه ۵۰ و ۶۰ و ۷۰ دوباره تکرار بشه و سکوهای کشوری هیچ وقت خالی از اسم زیبای کرمانشاه نباشه و تیم ملی هم شاهد حضور دوباره پهلوان های کورد باشه که قله های افتخار رو  فتح کنند و دوباره عزت و آبرو به کشتی این دیار برگرده  …

این پست و دلنوشته رو تقدیم میکنم  به جوانهای کشتی کرمانشاه و براشون آرزوی سلامت و موفقیت میکنم و دارم :

محسن رحمانی / حامد رشیدی / بهمن تیموری / خیر اله قهرمانی / بهزاد بهروزی راد

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در چهارشنبه, 20 آبان 1394 ساعت 12:10 ب.ظ