جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

انتقاد از معاونت تربیت بدنی استان

انتقاد از معاونت تربیت بدنی استان

جواد نجاتی✍: خیلی ازهمراهان به من ایراد میگیرند که چرا اسمی از مسئولین ناکارآمد نمیاورم و یا مستقیم و رک انتقاد نمیکنم! خوب بخاطر یک سر ی حرمت ها و مسائل من سرگشاده حرف هام رو همیشه زدم و مطمینا صاحبان حرف خودشان خوب کنایه هارو متوجه ومیفهمند .

امروز روی سخنم مستقیم با اداره کل ورزش و جوانان استان می باشد که مملو از نیروهای متخصص، تحصیل‌کرده و جوان و بعضا دارای سوابق قهرمانی ورزشی در رده های آسیایی و جهانی که درگوشه و کناره های این اداره و در پست های معمولی عمر، جوانی و انرژیشان به هدر می رود و در هیچ جای تخصصی نیستد و بکارگیری نشده اند در صورتی که پست مهم این اداره که قلب ورزش دیار پهلوانان است و تصمیم های مهم ورزش استان در این قسمت شکل می‌گیرد منوط به فرد خاصی شده و به صورت معافیایی اداره میشود. روی سخنم معاونت ورزش این اداره است که در طی بیش از ۱۵ سالی که این اداره ۵ مدیر کل عوض نموده اما ایشان کماکان در سمت خود ابقا هستند
نکته حائز اهمیت و آنچه ذهن مرا درگیر کرده این است که ایشان طی این بیش پانزده سال دوران معاونت و مدیرت خود چه اقدامات موثری برای پیشرفت و گسترش ورزش کرمانشاه انجام داده است؟؟
چه نیروهایی جوانی را پرورش داد و به آنها میدان داده و یا چه قدم مثبی برای ورزش این دیار برداشته است ؟؟؟؟؟؟؟؟.
آیا در این استان قحط الرجال است که وی باید سالیان سال در این سمت ابقا باشد ؟؟؟؟؟؟ ایشان به عنوان یکی از مدیران اصلی و ستون های مهم در اداره ورزش و جوانان باید جوابگوی این رکود و این تنهایی ورزش استان باشند و رزومه خودرا برای روشنگری افکار عمومی بیان کند و ماورزشکاران و ورزش دوستان خواهان این امر هستیم و خواهان تغییرات کلی در اداره ورزش و جوانان استان از مدیر تا معاونینش و … و این خواسته خود را اول از نمایندگان مجلس بعد مسئولین مربوطه دیگر خواستاریم وحتما پیگیری میکنیم.
به امید آمدن بهار به باغ خشک و بی ثمر ورزش استان کرمانشاه ….

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در سه شنبه, 27 خرداد 1399 ساعت 9:30 ب.ظ