جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

اخبار کشتی استان


تبریک ، تقدیر:

بهمن تیموری جوانی آرام ، متین ، مودب ، اولین بار سال ۸۶ در مسابقات چهارجانبه پاوه دیدمش نوجوانی زیرک باهوش و فنی که تمام کشتی هاش رو با امتیاز عالی پیروز شد ، خیلی زود گل استعدادش شکفت و عناوین داخلی و بین المللی زیادی رو کسب کرد از جمله نفر سوم بزرگسالان آسیا ، در این دوران رکود و تنهایی کشتی یکی از امیدهای اصلی و آبروی کرمانشاه بهمن می باشد و باید حتما حمایت شود ، نگذاریم این ستاره و استعداد ناب و خود ساخته هم مثل خیلی دیگر از جوانان قهرمان کرمانشاهی در اوج قدرت و جوانی از دستمان برود ، بهمن تیموری الان باید کانون توجه باشد و رهایش نکنیم ، لطفا مسئولین دلسوز ورزش استان خصوصا هیت کشتی حالا که این جوان محجوب و محبوب باز درخشیده و خودی نشان داده ازش خبری بگیرید و تنهایش نگذارید و مطمین باشید و شک نکنید این شیر پسر با غیرت لکستانی طلسم مدال جهانی بزرگسالان را برای کرمانشاه خواهد شکست.
به امید موفقیت و سربلندی تمام ورزشکاران و قهرمانان جوان کرمانشاه خصوصا بهمن تیموری.

‍ #بهمن تیموری مرد اول جام تختی:

بدون شک بهمن تیموری ستاره جام تختی بود. این کشتی گیر دلاور کرمانشاه که توجه چندانی از سوی مسئولان استانی به او نشده ومجبور است از صبح تا شب کار کند تا خرج خانواده را تأمین کند و شب‌ها به تمرین کشتی بپردازد، با درخشش فوق العاده به فینال وزن ۷۹ کیلوگرم رسید.

پیروزی ۱۰ بر صفر مقابل امید حسن تبار قهرمان سال گذشته انتخابی تیم ملی و برتری ۶ بر ۴ در فینال مقابل جبرئیل حسن اف نایب قهرمان ۲۰۱۸ جهان و دارنده مدال‌های برنز جهان و المپیک از جمهوری آذربایجان که کشتی گیری بسیار قلدر و باتجربه بود، از بهمن تیموری در جام تختی یک ستاره ساخت و اگر این کشتی گیر با جدیتی بیشتر از قبل به تلاش خود ادامه دهد، قطعاً یکی از امیدهای تیم ملی ایران در مسابقات جهانی خواهد بود. البته بهتر است مسئولان استانی و ورزشی و نمایندگان مجلس کرمانشاه نیز که حضور پرتعدادی در جام تختی داشتند و در مراسم اهدای مدال قهرمانان دیده می‌شدند، از این کشتی گیر محجوب استان خود حمایتهای لازم را داشته باشند تا تیموری بار دیگر نام کرمانشاه را در ورزش بر سر زبان‌ها بیاندازد.

مسئولین محترم استان دست بهمن تیموری را بگیرید و منتظر روزهای خوب و پر از اقتدار و افتخار توسط این شیر پسر لکستانی باشید .

تبریک::::

باکمی تاخیر تبریکی دوباره و خاص میگم به مردمان دیارم بخاطر درخشش زهرا دارابی دختر خوب ، محجوب ، قهرمان و فنی کشتی کلاسیک در مسابقات لیگ سراسری بانوان ، ایشان نفر اول این مسابقات و به عنوان فنی ترین کشتی گیر کشور انتخاب شده اند ، خواهران دارابی (شکوفه و زهرا) دختران لک زبان و باغیرت همیشه باعث افتخار لکستان بوده و هستند و پرچمداران کشتی بانوان کرمانشاه در سطح کشور ، آرزوی سلامتی و سربلندی دارم برای خواهران دارابی و امیدوارم در مسابقات بین المللی پیش رو هم خوش بدرخشند

آدرس سایت پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه : www.koshti-kermanshah.com

جواد نجاتی✍

لینک صفحه پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه در اینستاگرام:

koshtikermanshah

آیدی کانال تلگرامی پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

@koshti_kermanshah


پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در پنجشنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 1:39 ب.ظ