چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

تقدیم به فریدون قنبری

تقدیم به فریدون قنبری

( بسم الله الرحمن الرحیم )

 

تقدیم به فریدون قنبری سرداری که در وادی قهرمانی به حق واقعیش نرسید ؛‍

در تصویر پایین فریدون قنبری رو میبینید جوان ، خوش استیل ، قدرتمند ، که سالهای سال در وزن خود بی رقیب بود و بارها دستش در مقابل قهرمان های جهان و المپیک بالا رفت ولی خودش هیچ وقت در کلکسیونش این مدال هارو بدست نیاورد !!!

دلایل خیلی زیادی هست که اصلا دوست ندارم موشکافی و یا بازشون کنم چون مطالب به درازا میره ، ولی بزرگترین و مهمترین دلیلی که اکثر قهرمانها درگیر آن بوده اند نداشتن درآمد ثابت و شغلی دایمی بوده و  که با آرامش خاطر تمام فکر و ذهنشون متمرکز رو قهرمانی و نتیجه گرفتن باشه ، فریدون قنبری ، عرفان امیری ، سعید امیری ، احسان امینی ، رضا افضلی و … واقعا سردارهایی بودند که لیاقت رفتن رو سکوهای جهانی و المپیک رو داشتند ولی بدون گرفتن مزد زحماتشون کنار رفتند و هیچکدام از مسئولین استان کرمانشاه از ناکام ماندن این جوان های زحمتکش دلگیر و ناراحت نشد ، چون کسی به فکر کشتی و سازندگی نبود و نیست .

سالیان سال باید بگذره استعداد و نابغه ای همچون فریدون قنبری بیاد و رشد کنه ولی ما چه راحت این پهلوان رو از دست دادیم ، وقتی قهرمان جوانان جهان شد مسئولین وقت استان نباید رهاش میکردن و بی توجه از کنارش نمیگذشتند ، البته اگر دنبال پیشرفت کشتی و سازندگی بودند !! به راستی دوستان فریدون قنبری اگر در هر استان دیگه ای بود الان کلکسیونی از مدال های جهانی و المپیک رو داشت .

فریدون قنبری حسرتی است بر دل جامعه کشتی استان کرمانشاه قهرمان محبوبی که همیشه قضاوت شد و هیچ وقت نگذاشتن به حقش برسه و البته همیشه سکوت کرد و حسرت خورد از این همه نامردی و تلخی و تنهایی …

( در این سال جدید آرزوی سلامتی و توفیق برای فریدون قنبری عزیز داریم و از طریق سایت و کانال کشتی به این پهلوان میگوییم که دوسش داشته و داریم و جاش تو دل همه کرمانشاهی ها هست )

جوادنجاتی

دوستان به کانال پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه بپیوندید :

@koshti_kermanshah

آدرس سایت پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

http://koshti-kermanshah.com/

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در دوشنبه, 06 فروردین 1397 ساعت 9:10 ق.ظ