جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

چند خطی برای رفع سوتفاهم ها :

چند خطی برای رفع سوتفاهم ها :

جوادنجاتی✍:

لازم دانستم چند خطی برای رفع خیلی سو تفاهم ها بنویسم این دوروز خیلی ها تماس گرفته و دریایی از پیام در این پیج و پیج شخصی خودم داشته ام ، دوستان عزیزم من درس ادب و پهلوانی را بیش از ده سال از پهلوان هایی چون اسفندیار زرافشانی و مجتبی شرکایی آموخته و نسب از پدری پهلوان دارم که از جان شیرین و اولاد و زندگیش برای ایران و آزادی مردمانش گذشت و لب تشنه و در غربت آسمانی شد .

دوستان عزیزم تمام پیشکسوتان کرمانشاه خصوصا برادران محبی و برادران زرافشانی اعتبار و ابروی کرمانشاه هستند و من دست بوسشان هستم و خدایی نکرده هیچکس چه در این دنیای مجازی چه واقعی حق ندارد به این عزیزان توهین یا بی احترامی کند . تمام ادم های آزاد اندیش و دلسوز واقعی که دغدغه کشتی و پیشرفت این رشته که با خون و جان مردم این دیار عجین است مغز مطالب و درد من را میفهمند .

مشکل امثال من سیستم ضعیف اداره ورزش و جوانان و مدیریت ورزش استان است و دنبال احیای این مشکلات و رکود هستیم و خواستار جوان گرایی در تمام رده های مدیریتی و هیچ وقت به خودم و هیچکس اجازه نمیدهم به بزرگان و پیشکسوتان کشتی بی احترامی کند لطفا کسانی که چند رو و چند زبان دارند و هزار رنگ هستند و دنبال خالی کردن عقده های خود از من و مطالب و این راه که تک و تنهاست سالها در پیش گرفته ام سو استفاده ای نکند چون دوست ندارم سر سوزنی کسی از من کمترین دلگیر باشد ‌.

خادم کوچک و کمترین همه شما و جامعه بزرگ گوش شکستگان جوادنجاتی .

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در یکشنبه, 14 دی 1399 ساعت 2:10 ب.ظ