جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

ناقوس مرگ در کشتی کرمانشاه

ناقوس مرگ در کشتی کرمانشاه

جوادنجاتی✍:

این همه اصرار به ماندن به چه قیمتی و چرا؟!

مخروبه ای درقلب کرمانشاه

دوستان حقگو و حق طلب و همراهان عزیزم هرچه میخواهم چیزی نگویم و ننویسم اما نمیشود ! با دیدن این کلیپ کوتاه از وضعیت نا بسامان سالن کشتی امام سجاد(ع) قلبم شکست جناب مدیر کل تربیت بدنی جناب عزیزی معاون بیست ساله اداره تربیت بدنی و هیئت کشتی چه جوابی دارید به جامعه بزرگ گوش شکستگان کرمانشاهی بدهید!

زمانی این سالن پر از شور و شوق بود و پر از استعداد و صدها قهرمان در ادوار مختلف در تمام رده های سنی بر روی همین تشک مقدس به کشتی کشور معرفی شدند اما امروز باید شاهد این اوضاع تلخ و نابسامانش باشیم عزیزان والله قسم قیامتی هم هست با این سبک مدیریتتان محال است در اینده ازشما به نیکی اسمی برده شود چه اصراری دارید بر ماندن!

مطالبه کل جامعه بزرگ ورزش استان کرمانشاه رفتن شما است پس در تنهاییتان با وجدان خود خلوت کنید و به فکر شب اول قبر و صبح قیامتتان باشید و راه را برای جوانان باز کنید جز با رفتن شماها این اوضاع درست نخواهد شد !

کشتی کرمانشاه را_دریابیم

‍ جوادنجاتی✍:

هردم از این باغ خشک و بی ثمر کشتی کرمانشاه بری میرسد ، این همه اصرار به ماندن به چه قیمت وقتی تک تک سالن های کشتی را دارند پس میگرند و یا به مخروبه ای تبدیل شده اند!!

خبری تلخ از سالن قدیمی و پر از خاطره دیگری در قلب کرمانشاه ، هیئت کشتی لطفا سالن کشتی شهید دارابی را  پس بگیرید!!

سالنی که از دهه ۶۰ میزبان جوانان و نوجوانان گوش شکسته کرمانشاهی بود و صدها قهرمان در رده های سنی مختلف از این مکان مقدس به کشتی کشور معرفی شدند ، چندسال قبل با لطف جناب جوهری مدیرکل قبلی اداره ورزش استان و جناب عزیزی معاونت ۲۰ ساله همین اداره و بیتفاوتی هیئت ۱۰ ساله به سالنی با این قدمت و با این همه خاطره و پتانسیلش از مجموعه هیئت کشتی استان پس گرفته شد و برای پایگاه استعداد یابی نونهالان و نوجوانان بکارگیری شد!!

خبر تلخ تر و ناخوشایند اینجاست که این روزها زمزمه‌هایی به گوش میرسد رئیس هیأت ووشو استان کرمانشاه خواهان این سالن برای ووشو کاران شده است و با هیچ عکس‌العملی هم از سوی مدیران اداره ورزش مواجه نشده است!

مسئولین محترم غیرتتان کجا رفته است آیا سالنی که از ابتدا برای ورزش کشتی ساخته شده است و مزین به نام یک پهلوانِ شهید میباشد و بواسطه بی خیالی و بی تعصبی افرادی از رشته ورزشی که ریشه در فرهنگ مردم مظلوم این دیار دارد خارج شود و در اختیار یک ورزش وارداتی و غریبه قرار بگیرد .

نمایندگان محترم استان کرمانشاه سالن کشتی “پهلوان شهید دارابی” که جایگاه مردی و مردانگی بود را به کشتی و جامعه بزرگ و مظلوم گوش شکستگان بازگردانید.

کشتی _ کرمانشاه را دریابیم

جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در سه شنبه, 14 بهمن 1399 ساعت 6:57 ق.ظ