سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱

فاتحه کشتی کرمانشاه

فاتحه کشتی کرمانشاه

جوادنجاتی✍️:بعد از یک دهه ویرانی و تخریب اداره ورزش وهیئت کشتی بلاخره صدای ما شنیده شد وعمق فاجعه در رسانه ملی و توسط صاحب نظران فریاد زده شد،نمایندگان واستاندار هم به تکاپو افتاده اند! البته درست زمانی که فاتحه کشتی کرمانشاه خوانده شده است و حلوایش هم پخش کرده انداقایان!

چقدر جالب بود و اعجاب برانگیزهیئت کشتی و قلم به دستان درخدمتشان بیانیه ودفاعیه هم می دهند از نصایح رهبر هم مبنی بردخالت نمایندگان میگویند شما چقدر خوب هستیدالان که یک نماینده پیدا شده و استانداری برخلاف میل شما درد و دغدغه دارند و در تیم شما نیستند بدشده اند!! راستی رهبر صحبت های زیادی مبنی بر میدان دادن به جوانان و یا تخصص داشتن در قبول کردن مسئولیت ها نیز داشته و بارها تاکید کرده اند آیا شما به رهنمود های ایشان عمل کرده اید در این سالهای زیبا مدیریتتان!

جناب استاندار،جنابان نمایندگان من نه درتیم کسی هستم نه منافعی دارم ،جز پیشرفت و برگشت به روزهای خوب دهه های گذشته دنبال چیزی نبوده و نیستم،آیاواقعا دیدن چهارتا سالن و مثلاامکانات وزیرساخت برای شما مهم است!صدسالن به روز و مدرن داشته باشی وقتی قهرمانی نداری وقتی استعدادی نداری وقتی در مسیر سازندگی نیستی اینها همه پوچ و سرابی بیش نیستند!

چرادر بازدید اخیر استاندار از اداره رهاشده ورزش و جوانان کسی رزومه و کارنامه این چندین سال مدیریت زیبای آقایان را نخواست؟!چرا ازمنتقدین ومطالبه گران دعوت نشد همراه شماباشند در این بازدید؟ جناب استاندار دولت عدالت‌خواه و انقلابی، آقایان نمایندگان من از شما سوال میکنم؟ درالمپیک و پارا المپیک قبل سهم کرمانشاه چند نماینده بوده است؟ در بازی های آسیایی پیش رو چند نماینده در تیم های ملی داریم؟!

براستی دوستان تا کی باید درمسیر غلط قدم برداریم تاکی آدم های اشتباهی بر مسندهای مهم مدیریتی اشتباهی جولان بدهند و به ریش معدود مطالبه گرانی که قلم نفروخته اند بخندند؟! به آرشیو برنامه ورزش زاگرس در چندسال گذشته مراجعه کنید تا به عمق فاجعه اداره رها شده ورزش و جوانان و هیئت کشتی پی ببرید! بهتره است سخن کوتاه کنم چون نرود میخ آهنین در سنگ تا لابی گری در این استان وجود دارد و ادم های غیر حرفه ای با رانت بر مسندهای مدیریتی جا خوش کرده اند ده استاندار دیگر هم بیایند و بروند آش همان آش است و کاسه همان کاسه …
.
.

کشتی کرمانشاه را_دریابیم

جواد نجاتی✍:

کانال پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه

koshti_kermanshah

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در جمعه, 20 خرداد 1401 ساعت 1:52 ب.ظ