چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

علیرضا دبیر_رسول خادم

علیرضا دبیر_رسول خادم
‍ جوادنجاتی✍️: #علیرضادبیر ، #رسول خادم
نه طرفدار اولی هستم نه دشمنی با دومی دارم ولی به عنوانی عضوی کمترین ازجامعه بزرگ گوش شکستگان نکاتی رابرای ثبت حال و روز کشتی دراین روزگار غبار آلود به یادگار میگذارم.
۱_ بانگاهی به یک قرن گذشته می بینیم ما ایرانی ها هیچ وقت ازداشته های فعلی خود رضانبوده ایم وبه راحتی سواربر موج های ساخته شده و پوشالی میشویم سپس با قدرت و سرعت درصدد تخریب و کارشکنی و چوب لای چرخ گذاشتن! بعد از تغییراتی هم که خودمان خواسته ایم سریعا پشیمان شده و زمین و زمان را فحش داده و مقصر میدانیم واین چرخه ادامه داشته تابه امروز و ریاست فعلی فدراسیون کشتی!
۲_روی سخن من با گوش شکستگان است که جز خواص جامعه هستند: چون چشم خیلی ها به ما و نوشته ها و جبهه هایی که میگیریم می باشد! در زمان ریاست رسول خادم بارها مطالبی نوشتم یا ایرادات فنی و دلنوشته های قهرمان ها از وضع موجود را انتشار دادم و حجم عظیمی گلایه از رسول خادم داشتیم! اما الان شاهدیم ایشان و دوربین های اطرافشان چون کناری هستند و از دایره قدرت و سیاسیون هزار رنگ دور افتاده اند به نماد مردمی بودن و سنبل مدیریت تبدیل شده اند!!
۳_با این نگاه که دربند دو ذکر کردم پس فرق بین ما و عوام در چیست؟! واقع‌بین باشیم و البته منصف: من همیشه سوالی در ذهن به همراه خود داشته ام برادران خادم زمانی که بر مسندهای مهم حکومتی بودند چرا دوربینی دنبالشان نبود؟! چرادر کنار مردم و قهرمان ها نبودند؟! چرا کسی آنهارا درحلبی آبادها و صحراهای دور افتاده سیستان و … نمی‌دید!؟ آن زمان که قدرت مانور بیشتری داشتند‌ و می‌توانستند پول های بزرگتری برای این جماعت مظلوم هزینه کنند و مرحمی بر دردهای بیشمارشان باشند!!
نکته:اما باید بگویم این قانونی است در ایران که گریبان گیر ریز و درشت شده است تا خودمان داخل هرم مدیریتی و قدرت هستیم همه چیز عالیست و سکوت میکنیم یا سفسطه میکنم! همین که از گود و هرم قدرت خارجمان کردند زمین و زمان را فحش میدهیم و تازه به یاد مردم و عوام میفتیم و با دوربین ها در کنارشان حاضر میشویم!
اینرسمشیوهجوانمردینیست!!
۴_من کاری به عقاید و حریم ذهنی هیچکس ندارم چون همه انسانها برای من قابل احترام هستند ولی از دید یک کارشناس علیرضا دبیر از روز اول ورودش به فدراسیون فعال ، جهادی و پرانرژی ظاهر شده است و خون تازه ای را در رگ های خشک شده کشتی توسط مدیران قبلی را جاری کرد ، لازم به ذکر است اینجانب خیلی نکات منفی و سوالات مبهم از عملکرد دبیرخصوصا در مورد وضعیت کشتی کرمانشاه داشته و دارم ولی نگاه من در این مطلب کلی است پس حق را میگویم و به یادگار میگذارم برای آیندگان علیرضا دبیر با هر شخصیت و باوری برای من قابل احترام است چون در وسط گود است و مردانه برای پیشرفت کشتی میجنگد و شاهد تغییراتی زیادی در این سالهای حضورش هستیم پس لطفاً تخریب نکنید و بگذارید تیم حاکم بر فدراسیون حرکت رو به جلو خود را ادامه دهد …
پی‌نوشت:البته در سال های بعد شاهد این خواهیم بود بعد از کنار رفتن علیرضا دبیر باز پشت دستانتان میزنید و آرزوی حضور چنین مدیر جوان و اکتیوی را خواهید داشت !!
جوادنجاتی✍️:

لینک صفحه پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه در اینستاگرام:

paygahe_takhasosi_koshti

کانال پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

koshti_kermanshah

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در جمعه, 15 بهمن 1400 ساعت 6:53 ق.ظ