چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

سامان عبدولی تنهانیست

سامان عبدولی تنهانیست

جوادنجاتی✍: دلنامه ای تلخ برای روسای محترم و دلسوز فدراسیون کشتی فعلی و قبلی که نماد مردمداری و همرنگی با مظلومان شده اند و تمام پیشکسوتان جامعه بزرگ کشتی :
.
.
بازهم بی احترامی و هتک حرمت به یک قهرمان محبوب که نام و نشان و مرام خودش و برادرانش خیلی از نو آموزان این سرزمین را به سمت کشتی فرنگی کشانده ، مارا چه شده است این چنین به مسائل و مشکلات اطراف خود بی تفاوت شده ایم مگر قرار نبود از مسلک و مرام تختی دور نشویم!!
.
.
آقای دبیر ، جناب خادم و دیگر بزرگان کشتی به رسالت واقعی خود عمل کنید و به داد قهرمان ها برسید آنها را رها نکنید که چشم هزاران جوان و نوجوان به امثال عبدولی هاست ، پیگیر مطالباتشان باشید این قهرمان های خود ساخته و ساده دل را دریابید ، اگر دنبال سازندگی در کشتی هستید اگر دنبال کمک به نو آموزان و نوجوانان این مرز و بوم هستید ، دلاورانی چون سامان و سعید عبدولی را که با هزاران بدبختی خودشان را مطرح میکنند رها نکنید که نسل جدید هم رغبتی برای آمدن به سمت سالن های کشتی داشته باشند و بدانند قهرمانان ملی یک نماد هستند و هیچ نماینده ای ، هیچ مدیر و مسئولی حق توهین و تحقیر این سربازان بی ادعای ایران زمین را ندارد .
.
.
آقای دبیر رئیس فدراسیون کشتی و جناب رسول خادم و پیشکسوتان و بزرگان جامعه کشتی مرام و مسلک تختی اینطور نبوده و نیست ! بیایید تا زنده ایم دستگیر باشیم و جوانان مظلوم کشورمان را رها نکنیم .
.
.
پ ن: قابل توجه تمام مسئولین فاسد و دو تابعیتی ومدیران و نمایندگانی که مست قدرت اند ایشان سامان عبدولی هستند ، قهرمان جهان و از فنی ترین‌کشتی گیران این سرزمین که به پاس احترام به آرمان های ملی و خون پاک شهدای هسته ای با رقیب اسرائیلی اش مبارزه نکرد و از مدال خوش رنگش گذشت ولی چه با او کرده اید که اینگونه مستأصل شده است ودست یاری به سوی مردمش دراز کرده است ….

سامان عبدولی تنها_نیست

جواد نجاتی✍️:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در شنبه, 30 بهمن 1400 ساعت 9:59 ب.ظ