پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

دلنامه تلخ تقدیم به جناب جلال عزیزی

دلنامه تلخ تقدیم به جناب جلال عزیزی

‍ جوادنجاتی✍: ‍ امیدواریم جلال عزیزی معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان بعد از ۲۰ سال بالاخره از این سمت در آغاز قرن جدید خداحافظی کند تا ورزش استان کرمانشاه نفسی بکشد.

عزیزی در این مدت با پیوند عاطفی و احساسی با لابی های قدرت توانسته به میز معاونت بچسبد و در این دو دهه اصلا نیرویی تاثیر گذار و مثبت نبوده است ، امیدواریم بالاخره توسط مدیرکل فعلی از کار برکنار شود.

بی کفایتی، بی برنامگی، تشکیل شبکه های غیررسمی برای حفظ مقام، مهندسی انتخابات هیئت های ورزشی، نارضایتی هیئت های ورزشی، ورزشکاران، قهرمانان و پیشکسوتان، عدم توجه به مطالبات باشگاه های ورزشی، نابود و ناامید کردن چندین نسل از ورزشکاران و کارکنان با انگیزه، بی هدفی، نداشتن راهبرد و جفا و تضییع حقوق ورزشکاران از جمله مواردی است که به مدت ۲۰ سال توسط معاون میزدوست انجام شده است.

در سنوات گذشته و در طول خدمت ۵ مدیرکل بارها برای جابجایی این معاون بی اراده، بی برنامه، ضعیف و لابی گر اقدام شده اما تکنیک موش مردگی، مظلوم نمایی و خواهش برای فرصت سه ماهه و شش ماهه سبب شده موضوع جابجایی به تعویق بیافتد و عزیزی در فرصت داده شده با سواستفاده زمینه جابجایی مدیرکل بدبخت را فراهم کرده و دوباره خودش ماندگار شده است.

اما ملخک هر چندبار جستی آخر به چنگی! وقتی در ۲۰ سال خودت حال رشد کردن نداشتی و شایسته هم نبودی، حالا میخوای ناجی ورزش شوی ؟!! زهی خیال باطل

فقط یه سوال باقی می ماند؟
پاسخ از بین رفتن سرمایه هایی مثل قهرمانان و استعدادها،تضییع حقوق و ظلمی که به جامعه ورزش شده است را چگونه میدهی برادر؟ کاش روزی سوال شود؟ اگر روزی از ورزش و جوانان رد شدید حتما به درد و دل کارکنان و قهرمانانی گوش دهید که به دلیل ترس این آقا از پیشرفتشان، نابود و محو شدند؟
۲۰ سال یعنی ۵ نسل ورزشکار، قهرمان و نابودی ۵۰ رشته ورزشی؟

میز هم دیگه از شما نفرت دارد برو!!!! لطفا

نکته : جناب صابر خان رحیمی تا ایشان خود شمارا عوض نکرده و ششمین مدیرکل رفتنی نشده ای ، این معاون پیر و بی برنامه و بی انگیزه را بردار که ورزش استان نفسی بکشد ….

کشتی کرمانشاه را_دریابیم

جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در جمعه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵ ب٫ظ