جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

دلنامه ای تلخ :

دلنامه ای تلخ :

جوادنجاتی ✍: دلنامه ای تلخ :

دیگر در این سرزمین کسی شبیه حرفایش نیست و طوری شده است که مصلحت و منافع عده ای خاص بر مطالبه جامعه و عموم مردم خسته دل ارجح تر شده است .

پهلوانی و دست گیری و بزرگ منشی دیگر در این دیار رنگ و بویی ندارد معدود کسانی امثال من هم دیگر نایی برای نوشتن واقعیات نداریم و در این گرد و غبار نامردی ها گم شده ایم و قلممان دیگر نای مقابله با این همه تزویر و چندرویی را ندارد .

بعد از انصراف کاندیداها و بعداز دیدن لیست رای دهندگان که از طرف هیئت کشتی تنظیم شده و کلی اتفاقات ریز و درشت از داخل استان تا فدراسیون کشتی و… به یقین رسیدم که از اول نباید وارد این مقوله مهندسی شده میشدم . دیگر برای من نه ریس مهم است نه تیمش نه هیچ کس دیگری ، این چهارسال هم میگذرد همچون این یک دهه ولی خیلی ها را خوبتر شناختم و فهمیدم در دنیای گوش شکستگان ایران زمین هیچکس شبیه حرف هایش نیست و پهلوانی اصلا از میان این جماعت رخت بربسته است!

پی نوشت:

از صمیم قلب در این دوره هم مثل ادوار گذشته برای برادران محبی و تیمشان که سالهاست در راس کشتی استان هستند ، آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم در این آخرین دوره مدیریتی عمرشان انتخاب های درستی را انجام دهند و دلسوزان واقعی و متخصصان جوان را در هیئت کشتی ببینیم .

کشتی کرمانشاه را_در یابیم

جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در شنبه, 11 بهمن 1399 ساعت 9:09 ق.ظ