چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

دلاورمردان مظلوم کرمانشاه

دلاورمردان مظلوم کرمانشاه

‍ ‍ جوادنجاتی✍:

#احسان_امینی_عرفان_امیری_رضا_افضلی

این چند خط را در رثایشان به یادگار میگذارم که بدانند در قلب مردم دیارشان جاوادنه هستند و برای ما وجود پاک و روح بزرگشان از ده ها مدال جهان و المپیک که به ناحق از آنها دریغ شد با ارزش تر است ..

سه دلاور کرمانشاهی که با ظهورشان نوید روزهای خوب را برای همه ما میدادند و امیدوار بودیم که با غیرت و تکنیک بالایی که داشتند طلسم شوم و سیاه را برای دیار پهلوانان خواهند شکست ، این پهلوانان غیور هیچ چیز برای قهرمانی در جهان و المپیک کم نداشتند و اما دست تقدیر جوری دیگر برای این عزیزان کُرد رقم خورد و همچون ده ها دلاور کرمانشاهی دیگر در کوچه های سرد و سخت قهرمانی تنهاماندند و کسی دست هایشان را نگرفت و حامی آنها نشد!

چقدر تلخ بود بازندهایشان بارها و بارها مدال هایی رنگارنگ از میادین جهانی و المپیک را درو کردند ….

نسب کُرد بودنشان مهری پر افتخار بود بر سینه ستبر و مردانه شان ، اما واقعیت این است کُردها همیشه و در طول تاریخ تنها بوده اند ! اینبار نوبت به این جوانان غیور بود تادر تمام روزهای قهرمانی بخاطر ساده دلی و نسبشان بارها و بارها مورد بی مهری مسئولین و کادرهای فنی قرار بگیرند و دلایل زیادی دست به دست هم دادند برای ناکام ماندنشان در دنیای بی رحم قهرمانی ، براستی سکوهای جهان و المپیک به این سه دلاور تا ابد بدهکارند …

شرمنده و روسیاه به تمام مدیران ورزشی و سیاسیون دیارمان ، و مربیان و کادرهای فنی که بارها دل این جوانان باغیرت را شکستند و از سکوهایی که حقشان بود دور کردند!

کشتی کرمانشاه را دریابیم

جواد نجاتی✍:

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در پنجشنبه, 16 اردیبهشت 1400 ساعت 6:08 ب.ظ