جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

درد دل و گلایه ای از بی فرهنگی حاکم بر جامعه کشتی کرمانشاه

درد دل و گلایه ای از بی فرهنگی حاکم بر جامعه کشتی کرمانشاه

جوادنجاتی✍:

سال هاست قلم میزنم و دغدغه ای جز پیشرفت کشتی کرمانشاه نداشته ام و همیشه نوک پیکان انتقاداتم به مسئولین و اکثر بزرگان کشتی بوده است ولی اینبار روی سخنم با مردم دیارم و خود کشتی گیران است تا وقتی که فرهنگ و شعور و شخصیت قهرمانی در این دیار دوباره ساخته نشود و حرمت ها زنده نشود همان بهتر کشتی نداشته باشیم ، اول ظرفیت هارا محیا کنیم بعد انتظار پیشرفت و سازندگی داشته باشیم ، از سال ۸۷ تا به امروز در فضای مجازی فعال هستم و خادم کمترین کشتی کرمانشاه بوده ام ولی بارها مورد هجمه و انتقاد قرار گرفته ام .

#بنظر شما از طرف چه کسانی ؟؟!!

کاش از طرف مسئولینی بود که همیشه به آنها انتقاد کرده ام و قلمم بخاطر مظلومیت جوانان دیارم بارها انها را آزرده بود ، ولی متاسفانه اکثر آن عزیزانی که به من کم لطفی کرده اند خود کشتی گیران و کشتی دوستان کرمانشاهی بوده اند ، بارها خواسته ام این رسالت را کناربگذارم و برای همیشه در دلم و در خلوت خودم بنویسم .

(باید بگویم دارم به این مرحله هم میرسم )

جامعه گوش شکستگان کرمانشاه اکثرا نه جایگاه بزرگان و پیشکسوتان را میشناسند نه حرمتی برای انگشت شمار کشتی نویسانی مثل من که از وقت زندگی خود زده ام برای کشتی و پیشرفتش قائل هستند و همه چیز را به شوخی و سخره گرفته و فقط انتظاری که دارند این است که چپ و راست از آنها عکس گذاشته شود و از عناوین رده چندمشان در سطح استان اسم برده بشه.

عزیزان تا این نگاه ابتدایی را داریم و ارزشی برای زحمتکشان کشتی قایل نباشیم و قلم و نگاه امثال من دیده نشود و از طرف شما حمایت نشوم آش و کاسه همین است و باید بر این قبر بدون میت حال حاضر کشتی مرثیه بخوانیم .

با تمام احترام و ارزشی که برای همه پیشکسوتان قائلم ولی جوادنجاتی نه تبلیغ کن کسی است نه دنبال معرفی عزیزانی که کشتی آنها خوب یا بد تمام شده است، ، تمام توان من برای معرفی پتانسیل های کشتی کرمانشاه و پیشرفت این رشته است که با خون و جان‌مردم پهلوان دیار مظلومم اجین است .

سخن کوتاه میکنم و ازشما همراهانم میخواهم به کشتی و جو حاکم بر ورزش استان های مازندران ، خراسان ، همدان ، تهران و … نگاه کنید و ارزش و اعتباری که کشتی نویسان آن دیارها دارند را ببینید و نگاهی هم به دیار خودمان بکنید متوجه تفاوت ها خواهید شد که درد دل من چیست و چه می گویم .

کشتیکرمانشاهرادریابیم

جواد نجاتی✍:

لینک صفحه پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه در اینستاگرام:

koshtikermanshah

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در جمعه, 23 آبان 1399 ساعت 12:41 ب.ظ