جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱

کارشکنی دیگر از تربیت بدنی استان کرمانشاه

کارشکنی دیگر از تربیت بدنی استان کرمانشاه

جوادنجاتی✍:

کارشکنی دیگر از تربیت بدنی استان کرمانشاه:

این درد رو باید کجا فریاد بزنینم متاسفانه نمایندگان مجلس هم که مثل ادوار قبل جمع کردند رفتن بهارستان و بیخیال قول هایشان به جامعه ورزش خصوصا کشتی شدند ، اما اینبار از آن ها نمیگذریم و تا تغییر مدیر و معاونین مجموعه تربیت بدنی استان و مسئولین بازنشسته و پیر هیئت کشتی از پا نمینشینم و لازمه اش مطالبه گری از طرف تک تک شما دوستان و همراهان عزیزم میباشد ، لطفا همگی این مطلب را استوری کنید که بدانند مردم خنثی و بی خیال و بی تفاوت به این رابطه بازی ها نیستند .

این عکس بخشنامه انتخابات ریس هیئت کشتی استان کرمانشاه است که دیشب بیرون آمده و اطلاع رسانی شده و فقط تا پایان امروز مهلت نامه و برای ثبتنام وقت هست نکته جالبش اینجاست : امروز هم که ۹ دی و تمام ارگان ها یا بزرگداشت دارند یا در مراسم این روز ملی شرکت میکنند یعنی عملا کیش و مات کردن هر جوان دلسوز و متخصصی که فکر شرکت در انتخاب هیئت کشتی استان را داشت !

بنظر شما این مطلب و این جور نامه هایی از طرف روابط عمومی تربیت بدنی استان و هیئت کشتی نباید حداقل از یک ماه قبل اطلاع رسانی شود!!!؟ یقینا تنها دلیلش این بوده است کسی نبیند و اطلاع پیدا نکند و برای ثبتنام به تربیت بدنی نرود ، و این کار فقط برای انتخاب فرد مورد نظر تربیت بدنی بوده است که دوباره تک و تنها و بدون رقیب در مجمع انتخابات شرکت کند و به همراه تیم پیر و خنثی و بازنشسته ای که بر کشتی مدیریت میکنند به این میز ریاست بچسبند و شاهد همان رویه قبل و درجا زدن و رکود تلخ باشیم .

این بی عدالتی و تیر خلاص به جسم بی جان کشتی کرمانشاه توسط اداره کل ورزش استان و هیئت کشتی صورت گرفته است ، باید تاسف خورد به حال مسیٔولین ارشد کرمانشاه و حتی فدراسیون کشتی که ناظر این برنامه هاستند و دم نمیزنند .

کشتی کرمانشاه را در یابیم

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در سه شنبه, 09 دی 1399 ساعت 10:00 ق.ظ