چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

خودخواهی و غرور

خودخواهی و غرور

جوادنجاتی✍️: چند خطی به یادگار میگذارم برای همه همراهان خصوصا نوآموزان و قهرمان های عزیزی که این متن را میخوانند : غرور خصلتی است ذاتی در وجود همه ما و بدا به حال کسانی که افسارش را در دست نگیرند ، این حس غرور اگر کنترل و رام نشود بی شک صاحب خود را در هر سطحی منزوی خواهد کرد و او را به فراموشی می سپارد ! حتی اگر باعث نشود که کم رنگ شویم مارا در نظر مردم بد جلوه خواهد داد و جایی در دل آنها نداریم و هیچ محبوبیتی نخواهیم داشت!

خودخواهی و غرور کار چندانی نمی کند ، شاید مقطعی حسی زود گذر داشته باشد و روح شمارا آرام کند و اشباع ! اما ثمره ای مثبت در مسیر حرفه ای و زندگی ندارد اما عشق و نوع دوستی و همراه و همرنگ بودن با مردم در جزئی ترین حد خود بیشترین کار و اثر را دارد و باعث ماندگاری ابدی می شود .

غرور و خودخواهی ، مسیر مارا عوض میکند و خیر و خوشی را از شما دور میکند حال آنکه نقطه مقابلش : حتی اندیشه ی مهرآمیز و مثبت در ذهنتان نطفه ی کامیابی را در قلب و جان می پروراند ، پس باید قبل از هر چیزی در کنار بعد قهرمانی و پرورش جسم و رسیدن به قله های افتخار روح و قلب خود راهم پرورش دهید و باید مراقب باشید که خودبرتر بینی در دراز مدت هزاران ویژگی خوب شما را از دید همگان می پوشاند و بعد از تمام شدن دوران قهرمانی در شلوغی دنیای مردم گم‌میشود چون محبوبیتی ندارید!

تلنگر : متاسفانه مرام و معرفت و حرمت بزرگ ترها را گرفتن در این زمان فعلی ما خیلی کمرنگ شده است ، همراهان عزیزم باید مردمی و خاکی بود تا به بزرگی رسید و مرام پوریای ولی ها و تختی ها این را به همه ما ثابت کرده است و راه ماندگاری مشخص شده است , قبل از هر چیز پهلوان باشیم که باعث نام نیک میشود و ماندگار شدن ما در قلب ها ، همیشه باید یادمان باشد که قهرمانی ،قدرت ، شهرت چندصباحی بیش مهمان هر کسی نخواهد بود!

کشتی_کرمانشاه_را_دریابیم

جواد نجاتی✍:

لینک صفحه پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه در اینستاگرام:

paygahe_takhasosi_koshti

کانال پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه در تلگرام :

koshti_kermanshah

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در شنبه, 28 اسفند 1400 ساعت 3:30 ب.ظ