شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۸

بهزادبهروزی راد

بهزادبهروزی راد

بسم الله الرحمن الرحیم

به دیدار یکی از جوانان با استعداد کشتی کرمانشاه رفتم کسی که خیلی از کارشناسان کشتی از جمله استاد کاوه امید زیادی بهش داشتند برای پوشیدن دوبند تیم ملی ولی متاسفانه دلایل زیادی دست به دست هم داده و فعلا با ناملایمات کشتی درگیره و به حق واقعیش در دنیای قهرمانی نرسیده و درحال حاضرهم در بستر و زانوی دیگر خود را هم به تیغ جراحی سپرده انشالله که به زودی زود به میادین مسابقات برگرده و نام این جوان رعنای کشتی کرمانشاه زیبنده سکوهای مختلف داخلی و خارجی بشه .

بهزادبهروزی راد متولد ۷۱/۱۲/۶
کشتی را در سال ۸۳ و زیر نظر مربی خوب و سازنده کشتی کرمانشاه آقای شهرام چایچی شروع کرد و خیلی زود گل استعدادش شکفت و در مسابقات داخلی و خارجی روی سکوهای مختلف قرارگرفت .

عناوین کسب شده توسط این جوان با استعداد کرمانشاهی در مسابقات کشوری :

نفر اول انتخابی تیم ملی نوجوانان در وزن ۵۰ کیلو (تربت حیدریه)
نفر سوم انتخابی تیم ملی جوانان در وزن ۵۵ کیلو (تهران)
نفر اول مسابقات غرب کشور در وزن ۵۷ کیلو (سنندج)
نفر سوم انتخابی تیم ملی بزرگسالان در وزن ۵۷ کیلو (تهران)
نفردوم مسابقات انتخابی اُپن در وزن ۶۱ کیلو (تهران)
نفر سوم مسابقات انتخابی اُپن در وزن ۶۱ کیلو (سمنان)
نفر اول مسابقات کشوری بسیج و انتخاب به عنوان فنی ترین کشتی گیر این دوره از مسابقات (قزوین)

عناوین کسب شده در مسابقات بین المللی :

نفر دوم جام جمهوریت ترکیه وزن ۵۰ کیلو
نفر دوم جام جهانی کودک وزن ۵۴ کیلو گرگان
نفر سوم جام هاشمی نژاد در وزن ۵۵ کیلو
نفر اول مسابقات بین المللی مازندران در وزن ۶۱ کیلو

 نفر اول جام شاهد که در اون سال انتخابی تیم ملی جوانان هم بود وزن ۶۱ کیلو(مازندران)

و چندسال شرکت در مسابقات مختلف لیگ سراسری کشور ، در رده جوانان همراه تیم کرمانشاه و کسب عنوان دوم کشور و دوسال همراهی تیم ثامن الحجج و کسب عنوان اول همراه این تیم
عضویت در تیم پدافند هوایی که متاسفانه در این مسابقات زانوی ایشان ضرب خورده و تمام مسابقات داخلی امسال رو از دست داده.

بهترین هیئت کشتی از نظر شما ؟
بنظر من سالهای گذشته آقای هیچی زحمات زیادی کشید در زمان مسئولیتشون ، هیئت کشتی حال حاضر هم فعال و خوب است و به قهرمانها توجه میشه و اردوهای منظم و مناسبی برگذار میکنن برای مسابقات مختلف .

بهترین مربی از نظر شما ؟
بنظر من بهترین مربی استان آقا شهرام چایچی هستند چون هم خودشون قهرمان بودن هم آشنا به علم روز کشتی و ازهمه مهمتر خارج از تشک هم با شاگردهاش رفیقه و تنهاشون نمیذاره .

بهترین خاطره ورزشی بهزاد بهروزی تابه امروز :
در مسابقات جام جمهوریت ترکیه در روز آخر مسابقات با قزاقستان کشتی داشتم و برای مربیان خیلی حساس بود چون اگه برنده اون مسابقه میشدم تیم ایران سوم میشد و اگر بازنده کشتی بودم تیمی روی سکو نمیرفتم که من تایم اول رو باختم ولی دوتایم بعد حریف رو شکست دادم و مربیان و کادر همراه همگی کنار تشک بودند و واقعا شادی رو حس کردم اونجا چون باعث بر افراشته شدن پرچم کشورم شدم و شاد کردن تمام مربیان و زحمتکشانی که همراه ما بودند.

بدترین خاطره ورزشی ؟
متاسفانه طی دوسال پیاپی هر دو زانوی من با مشکل رو برو شد و دوبار زیر تیغ جراحی رفته و امسال هم با اینکه آماده بودم این اتفاق افتاد و باز مسابقات رو از دست دادم و این ضرب خوردگی ها بدترین خاطره و اتفاق برای من هستند.

دلیل نتیجه نگرفتن و به اوج قله نرفتن بهزاد بهروزی علاوه بر این همه شایستگی و توان بالا تا به امروز چه بوده ؟
یکی از دلایل مهم توجه نکردن مسئولین به قهرمانهاشون برای کسی مهم نیست ما کجاییم و به چه مشغول! دلیل دیگه بی توجهی کادرهای تیم ملی و مسئولین اصلی کشتی به بچه های کرمانشاه هستش چون در اردوها ما کسی رو نداریم کنارمون باشه و از حقمون دفاع کنه من سه سال در اردوهای ملی جوانان حضور داشتم و همیشه هم خوب ظاهر شدم ولی هیچ وقت به من توجهی نشد و حتی به یه تورنومنت هم اعزام نشدم و به خیلی از نفرات پایینتر ازمن فرصت های زیادی داده شد ، همیشه کشتی گیران کرمانشاهی مظلوم بوده و هستند.

دلایل رکود کشتی کرمانشاه در این چند سال اخیر :
بی انگیزگی خود ورزشکاران چون دیگه شور و شوقی در بین کشتی گیران نیست،بی توجهی مسئولین به رده های پایه و آشنا نبودن خیلی از مربیان استان کرمانشاه به علم روز ورزش ، یک دل نبودن خیلی از مربیانی که کنار هم قرار میگیرند برای کار کردن از طرف هیئت کشتی و … خیلی از مسائلی که باز کردنش هم وقت گیره و هم باعث دلخوری بعضی ها میشه !!

برای فرار از این وضعیت باید همه بزرگان باهم یک دل باشند و به داد کشتی برسند تا شور و شوق به سالن های ما برنگرده ما پیشرفتی نداریم ،باید کشتی گیران ما با رقیبان مختلف داخلی تهدید بشن و در هر وزن چند رقیب داشته باشند من این چندسال اخیر واقعا حریف تمرینی هم نداشتم واقعا اوضاع حال حاضر کشتی کرمانشاه اصلا خوب نیست و باید هرچه سریعتر فکری کرد البته اگه دنبال پیشرفت هستیم.

حرف دل و خواسته بهزاد بهروزی از مسئولین استان کرمانشاه :
بنظر من بزرگترین مشکل و درد استان ما اینه که مسئولین اصلی که در راس مدیریت ها هستند بومی نیستند پس تعصبی هم ندارند و تا کسانی که گوشت و خونشون از این آب و خاکه مدیر و مسئول نباشند خواسته ای نداشته باشیم بهتره ! تمام ورزشکاران دغدغه مالی و کار دارند مطمینا منهم مسثنی نیستم و امیدوارم مسئولین نگاه ویژه ای به قهرمانهاشون داشته باشند.

در آخر جا داره تشکر کنم از خانواده ام که خیلی برام زحمت کشیدن و همیشه کنارم بودن خصوصا خواهرم که خودشون قهرمان آسیا و نفر پنجم پارا المپیک در رشته قایقرانی کایاک هستند و همیشه حامی و مشوقم بوده  و یادی میکنم از دوستان عزیز و قهرمانم مهرداد چقاز،بهمن تیموری،صابررضاییان،سعیدطهماسبی که سالیان ساله درکنار هم هستیم در مسابقات و اردوهای مختلف و برای تک تکشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم .

از همه مردم دیارم میخوام که برام دعا کنند که زودتر به میادین برگردم و قول میدم تلاشم رو چند برابر کنم که به اوج قله های افتخار برسم و باعث شادی دل تمام کرمانشاهی های عزیز باشم .

 

آدرس سایت پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

http://koshti-kermanshah.com/

به کانال پایگاه تخصصی کشتی
کرمانشاه بپیوندید : 

koshti_kermanshah@

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در دوشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۶:۴۷ ب٫ظ

۲۰ نظر

 1. +2

  درود برشما برادر نجاتی عزیزم و با آروزی سلامتی برای بهزاد بهروزی عزیز
  انشالله زود زود خوب بشه و کشتی های قنگش رو ببینیم

  1. 0

   درود بر بهزاد عزیز و دوسداشتنی  ایشالله که سلامتیتو هر چه زودتر  به دست بیاریو به بالاترین آرزوی زندگیت رسیدن به سکری اول المپیک برسی داداش چون واقعا میدونم که حقته .

 2. +2

  کامل و جامع و عالی امیدوارم بهروزی به حق خودش برسه چون واقعا چیزی کم نداره و انشالله که مسئولین توجه کنند و بی تفاوت نباشن به این جوانان.

 3. +1

  با ارزوی سلامتی و موفقیت بیشتر برای بهزاد عزیز..بهزاد یکی از کشتی گیرهای خوبه و بسیار پسر با اخلاقیه

 4. +1

  بهترینی بهروزی ارزوی سلامتی دارم برات شیرمیدان

 5. +1

  داداش عزیزم آقای بهزاد بهروزی که واقعا به حق واقعی خودش که مدال جهانیه نرسیده آرزو دارم مثل همیشه پرقدرت برگرده و حق خودشو بگیره و باشناختی که از ایشان دارم مطمئنم همینطورم میشه

 6. +1

  به نام خدا
  به جرات میتونم بگم بهزاد بهروزی یکی از با دل ترین و فنی ترین کشتی گیرای ایرانه
  واقعا هر وقت از بچگی کنار تشک میدیدمش از کاری که میکرد لذت میبرد
  عاشق کشتی گرفتن و سر شاخ شدنه عاشق کارای منحصر به فردشه و میدونه داره چیکار میکنه
  اگه یکم بیشتر بهش توجه شه قول میدم پا چای بزرگای کشورمون میزاره و موفقیت های بزرگی رو برای دیار و مردممون کسب میکنه
  به امید روزی که روی سکوی جهانی و المپیک ببینیم این گرگ دیار غرب رو

 7. +1

  داداش عزیزم آقای بهزاد بهروزی که واقعا به حق واقعی خودش که مدال جهانیه نرسیده آرزو دارم مثل همیشه پرقدرت برگرده و حق خودشو بگیره و باشناختی که از ایشان دارم مطمئنم همینطورم میشه

 8. +1

  با آرزوی سلامتی برای خوش تکنیک ترین کشتیگیر ایران

 9. +1

  با سلام و خسته نباشید. بهزاد بهروزی راد یکی از کشتی گیرای خوب استانمونه فقط ب نظر من بی توجهی مسولانه ک‌ خودشو خوب نشون نداده امیدوارم بیشتر پیگیرش بشن لیاقتشو داره .اروزوی موفقیت براش میکنم و امیدوارم هرچقد زودتر اوضاع پاهاش خوب بشه

 10. +1

  سلام به دوست عزیزم وافتخار کشتی کرمانشاه از خداوند منان میخواهم هر چه زود تر بهبود پیدا کنی وباز هم برای شهر وکشورمان افتخار آفرینی کنی وبا کشتی های زیبایت همه رابه وجه در بیاوری بی شک کسی نیست که بتواند جای تورا پر کند بهزاد بهروزی عزیز

 11. 0

  بهزاد بهروزی یکی از بهترین و آینده دارای کشتی ایران و کرمانشاهه و بسیار سبک کشتی گرفتنش زیبا و منحصر به فرده ایشالا هرچی زودتر به سلامتی کامل میرسه و به سکوهای جهانی و المپیک راه پیدا میکنه????

 12. +1

  درودخداوندبرشماورزشکارغیوراین خطه،امیدوارم به زودی زودشاهدگرفتن مدال های خوش رنگ ازسوی شماباشیم .با آرزوی سلامتی زودهنگام برای شما کشتی گیرعزیز

 13. +1

  بهزادبهروزی رادیکی ازکشتی گیران خوب وباکلاس بالاکشتی استان می باشدوبرترازآن ادب واخلاق ومنش این کشتی گیراست..آرزوی سلامتی هرچه زودتربرای این پهلوان عزیزودوست داشتنی وبازگشت دوباره به میادین وکسب افتخاردرمسابقات جهانی والمپیک رابرایش آرزومیکنم

 14. +1

  سلام خدمت هم شهریهای عزیزم و همه کشتی گیرها و کشتی دوست ها ، و سلام به پهلوان شهرمان بهزاد بهروزی راد کسی که با بدشانسی در دنیای کشتی به حقش نرسیده تا به حال ، من هم به نوبت خودم لازم میدانم که از این کشتی گیر کشتی بلد و فنی  و با غیرت حمایت شود تا به حق واقعی خود در دنیای کشتی برسد ، در این چند سال اخیر با ضرب خوردگی زانو و بدشانسی نتونسته به حقش برسه امیدوارم با تشویق و کمک مردم عزیز شهرمان و مسعولین محترم و همکاری مربیان زحمت کش و هیعت کشتی استان کرمانشاه به حق واقعیش برسه با امید موفقیت و بهبودی زانو و درخشش در مسابقات پیش رو التماس دعا .

 15. 0

  سلام و درود بهزاد بهروزی یکی از بهترین کشتی گیرای ایرانه ولی حیف کسی قدرشو. نمیدونه و با اخلاق ترین ورزشکارای که دیدم ایشالا المپیک ببینمت ???? 

 16. 0

  بهزاد استعداد منحصر بفردی در کشتی داشته و داره..متاسفانه به دلیل آسیب دیدگی نتونست به جایگاهی که حقشه دست پیدا کنه..امیدوارم بتونه با توکل بر خدا و تلاش و پشتکارش به هدفش برسه و منو به آرزوی قلبیم برسونه…????❤

 17. +4

  امیدوارم‌ بهزاد عزیز هر چی زودتر به میادین باز گردد و به لیاقت واقعیش برسه به امید روزای پر افتخار این دلاور کرمانشاهی 

 18. +1

  با عرض سلام.بهزاد بهروزی بدون شک یکی ازکشتی گیرای فنی و خوب کشور است.انشالله هرچ زودتر ب تمرین برگرده و ب حق خودش در کشتی برسه.آرزوی موفقیت برای بهزاد عزیز.

 19. +1

  ارزوی سلامتی و بهبودی کامل و برات دارم پسر با غیرت کرمانشاهی  ایشالا دوباره شاهد درخشش تو در تمامی مراحل زندگی باشیم .و در زمینه ورزشی همیشه پیروز و سربلند باشی 

 20. +1

  ارزوی سلامتی و بهبودی کامل و برات دارم پسر با غیرت کرمانشاهی  ایشالا دوباره شاهد درخشش تو در تمامی مراحل زندگی باشیم .و در زمینه ورزشی همیشه پیروز و سربلند باشی .????????

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه