چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

امیررضاتیموری زاد

امیررضاتیموری زاد

جوادنجاتی✍️:به علت مشکلات ودغدغه هایی که داشتم بی خبر از امیررضا تیموری زاد نوجوان با استعداد و شیر لکستانی دیارمان بودم و متاسفانه شنیدم مصدومیتی دارد!

لازم به ذکر است در حال حاضر حال عمومی امیر خوب است و در حال گذران دوران نقاهت و ریکاوری است که به امید خدا پر قدرت به میدان مبارزات برگرده ، ولی خوب متاسفانه مسابقات آسیایی و جهانی امسال را به لطف سرمربی تیم ملی نوجوانان کشتی آزاد از دست داد!!

قابل توجه سرمربیانی تیم های ملی در تمام رده ها خصوصا سرمربی تیم ملی نوجوانان که باعث رنجش خاطر جامعه گوش شکستگان کرمانشاهی و امیررضا عزیزمان شده است؛ آن روزگار سیاه دهه های ۶۰ و ۷۰ و ۸۰ و زمان خفقان گذشته که هر کاری دوست داشتید می‌کردید نه رسانه ای بود نه صدای مظلومی شنیده میشد و همیشه سربازان گوش شکسته کرمانشاهی فرزندان غریب و یتیم اردوهای ملی بودند و در تیم های شما جایگاهی نداشتند و به راحتی نابود کردید خیلی از استعدادهای ناب این دیارمظلوم را و اولین کسی که باید جوابگوی این رکود و خاری کشتی کرمانشاه باشد مدیران ، سر مربیان ، رئیسان فدراسیون های قبل می باشند در دهه هایی که ذکر کردم هیچ وقت آن روزگار و آن ظلم ها فراموشمان نخواهد شد …

آقای سرمربی کجای دنیا چند روز قبل از مسابقات مهمی چون آسیایی یا جهانی یک نوجوان فنی و امید اول مدال طلا با یک یا دو وزن بالاتر از خودش تمرین سنگین می اندازند!!
حتما پیگیر مسائل و حواشی اردوهای تیم ملی نوجوانان هستیم و صدای مظلومیت امیر رضا را به گوش رسانه های عدالت خواه و شخص ریاست فدراسیون کشتی می‌رسانیم و باید پاسخگو باشید !!

آقایان مطمئن باشید زمان شاگرد پروری و نور چشم پروری و باند و لابی گری گذشته است و دیگر نخواهیم گذاشت حقی از این نوآموزان و تک گل های باقی مانده از باغ خشک و بی ثمرکشتی کرمانشاه را ضایع کنید …

کشتی کرمانشاه را_دریابیم

جوادنجاتی✍:

آیدی کانال تلگرامی پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه :

koshti_kermanshah

پیگیری پایگاه تخصصی کشتی کرمانشاه Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط جواد نجاتی در شنبه, 05 شهریور 1401 ساعت 8:04 ب.ظ